ANTALYA’DA YENİLİKÇİ BİR VİLLA ANLAYIŞI: BAYOU VILLAS

Barut Hotels’in Kundu Oteller Bölgesinde yer alan oteli Lara Barut Collection, otelin hemen yanında 25 özel villadan oluşan BAYOU Villas’ı hayata geçiriyor.

 Ayrıcalıklı alanları ve hizmetleri ile Antalya’da farklı ve yenilikçi bir villa hizmeti sunmaya hazırlanan otelin, şık, estetik ve yüksek donanımlı villaları 15 Ağustos’ta misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Tek yatak odalıdan 4 yatak odalıya, 250 m2 ile yaklaşık 1.000 m2 arasında değişen alanlara sahip BAYOU Villas, misafirlerine 4 farklı tipteki villaları ile hizmet sunacak. İçinde spor salonu, Türk Hamamı, sauna, piyano, bilardo gibi ayrıcalıkları barındıran villalar; özel bahçelerinde yer alan 2 adet havuz ve plajda her villaya özel tahsis edilecek pavilyonlara sahip olacak. BAYOU Villas, kış aylarında ısıtmalı havuzlar ve bazı villa tiplerindeki yerden ısıtma özellikleri ile villa tatilini tüm yıla yayacak. Villa misafirlerine sunulacak onlarca ayrıcalıklı hizmete ek olarak villa misafirleri otelin tüm hizmetlerini sınırsızca kullanabilecek.

Barut Hotels’in lüks konsepti Barut Collection ile hizmet veren otel, planlandığı gibi sezona 22 Nisan’da merhaba diyecek. Bu renovasyon ile yeni oda kategorilerine de kavuşacak olan otel, içinde geniş bir Türk Hamamı ve jakuzi yer alan süitler, swim up oda ve süitler, büyük aile süitleri başta olmak üzere, 16 farklı kategorideki oda tipleri ile zengin konaklama seçenekleri sunacak. Otelin ödüllü kaydıraklardan oluşan yeni aquaparkı büyük bir alanda her yaştan misafirine hizmet verecek. Yeni bir a’la carte restoranı da hizmetleri arasına ekleyen Lara Barut Collection’da a’la carte restoran sayısı 9’a yükselecek. 

Etİketler