BOĞAZIN KIYISINDA AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ

Four Seasons Hotel Bosphorus’ta “Wings Açık Hava Sinemaları” başlıyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Akbank’ın uçuş ve seyahat kartı Wings işbirliği ile bu yaz sezonunda da Boğaz’ın kıyısında açık havada sinema keyfini yaşatmaya hazırlanıyor.

Bir Four Seasons Hotel Bosphorus klasiği haline gelen ve büyük ilgi gören açık hava sinema keyfi, 27 Haziran’da “Gucci Ailesi” ile başlıyor. Filmler bu sene iki çarpıcı tema altında izleyici ile buluşuyor. Ağustos ayı sonuna kadar her pazartesi akşamı sinemaseverlerle buluşacak filmler, temmuz ayında “Boğaz’da Wings ile Aşk Filmleri” ve ağustos ayında “Boğaz’da Wings ile Oscarlı Geceler” temalarının en unutulmaz örnekleri ile sunuluyor.

Boğaz’ın mavi sularına hâkim konumu ve etkileyici atmosferi ile ön plana çıkan Four Seasons Hotel Bosphorus, bu büyüleyici manzara eşliğinde sevilen açık hava sineması günlerini başlatıyor. Akbank’ın uçuş ve seyahat kartı Wings desteği ile gerçekleşecek açık hava sineması bu yaz mevsiminde, temmuz ayında “Boğaz’da Wings ile Aşk Filmleri” ve ağustos ayında “Boğaz’da Wings ile Oscarlı Geceler” olmak üzere iki farklı başlık altında sinemaseverlerle buluşuyor. Film gösterimleri her pazartesi günü saat 21.00’de gerçekleşiyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’un eğlenceli buluşmaların simgesi haline gelen geniş terasında konumlanan açık hava sinemasında “Boğaz’da Wings ile Aşk Filmleri” teması altında ‘’Gucci Ailesi’’,“Dün Gece Soho’da”, “Batı Yakasının Hikayesi”, “Mamma Mia!Yeniden Başlıyoruz” gibi unutulmaz filmlerin yanı sıra “Boğaz’da Wings ile Oscarlı Geceler” teması altında “Bohemian Rhapsody”, “Dunkirk”, “Whiplash”, “Joker” gibi Akademi Ödülüne sahip güçlü filmler yer alıyor.

Otel misafirlerinin yanı sıra tüm sinemaseverlere açık olacak açık hava sinemasında izleyiciler biletlerini otelden alarak, patlamış mısıreşliğinde filmlerin tadını çıkaracak. Görsel zenginliğinin yanı sıra güçlü müzikleri ile de dikkat çeken filmleri Wings kart sahipleri %15indirimle izleyebilecek ve etkinlik alanındaki içecek alımlarında da %15 indirim ayrıcalığından yararlanabilecek.


FOUR SEASONS HOTEL BOSPHORUS’TA “WINGS AÇIK HAVA SİNEMALARI” film gösterim tarihleri:

“Boğaz’da Wings ile Aşk Filmleri”


27 Haziran
Gucci Ailesi

11 Temmuz
Dün Gece Soho’da

18 Temmuz
Batı Yakasının Hikayesi

25 Temmuz
Mamma Mia’ Yeniden Başlıyoruz


“Boğaz’da Wings ile Oscarlı Geceler”

8 Ağustos
Joker

15 Ağustos
Dunkirk

22 Ağustos
Bohemian Rhapsody

29 Ağustos
Whiplash