BULGARI HOTEL TOKYO: İTALYA'NIN MODERN IŞILTISINI JAPONYA'DA

Bulgari Hotel Tokyo’nun görkemli açılışına Anne Hathaway, Tomohisa Yamashita ve Jean-Christophe Babin gibi pek çok önemli isim katıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Nisan 2023
BULGARI HOTEL TOKYO:  İTALYA'NIN MODERN IŞILTISINI JAPONYA'DA

Bulgari Hotel & Resorts, Tokyo, Midtown Yaesu'nun 40-45. katlarındaki gökdeleninde bulunan yeni lüks oteli Bulgari Hotel Tokyo açıldı.

Yerel tarih ve kültürle uyumlu bir şekilde, İtalyan yaşam tarzının karışımıyla tasarlanan 98 lüks oda ve süite sahip yeni otel, Bulgari Hotels ve Resorts’un dünya genelindeki imza tasarımcı Antonio Citterio Patricia Viel'in Milano merkezli mimari stüdyosu tarafından tasarlanmış.

Kutlamalar, Bulgari Group CEO'su Jean-Christophe Babin'in Tokyo Valisi Yuriko Koike, Japonya İtalya Büyükelçisi Gianluigi Benedetti, ünlü oyuncu Anne Hathaway, şarkıcı ve oyuncu Tomohisa Yamashita, Mitsui Fudosan Co.'nun Yönetim Kurulu Üyesi Yutaka Kawamura, Bulgari Group'ın Yürütme Başkan Yardımcısı Silvio Ursini, Bulgari Hotel Tokyo'nun Genel Müdürü Yuji Tanaka ve Bulgari Japonya'nın Başkanı Vincent Reynes'in katılımıyla birlikte kurdele kesme töreniyle başladı.

Bulgari Group CEO'su Jean-Christophe Babin, “30 yılı aşkın bir süredir stratejik bir pazar olan Japonya'da Bulgari Hotels & Resorts tacına yeni bir mücevher eklemekten gurur duyuyoruz. Mücevher ve konaklamayı mükemmel bir şekilde birleşiyor ve müşterilerimizin sadece markamızın mağazalarında değil, aynı zamanda kaliteli hizmetle konaklamalarını sağlıyoruz. Bu, bizlere Bulgari ruhunu yansıtan bir ortamda İtalyan lüks deneyimini, tasarımını ve yaratıcılığını paylaşma fırsatı veriyor.” dedi.

 4 Nisan'da, otelin resmi açılışını gerçekleştirmek için Bulgari Grubu CEO'su Jean-Christophe Babin, Bulgari Hotels & Resorts İcra Direktörü Silvio Ursini, Bulgari Japonya CEO'su Vincent Reynes, yeni otelin Genel Müdürü Yuji Tanaka, mimar Patricia Viel, ACPV ortağı Antonio Citterio Patricia Viel, şef Niko Romito, Anne Hathaway, Kōki, Hikari Mori ve Tomohisa Yamashita ile basın toplantısı düzenledi. Japonya ve uluslararası medya etkinliğe katılarak oteli ziyaret etti. 

Bulgari, diğer otel ve tatil köylerinde yaptığı gibi Bulgari Hotel Tokyo’yu da, Japon kültüründe önemli yeri olan, güzellik ve uyumu temsil eden, Sakura mevsiminde açan pembe kiraz çiçeklerinin onuruna, nadir bir mücevher olan pembe elmas ile ilişkilendirildi.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.