CONRAD İSTANBUL BOSPHORUS İLE BOĞAZIN KALBİNDE YENİ ANILAR

Evinizden hiç ayrılmamışsınız gibi hissedeceğiniz bir deneyim...

Yılın en sıcak günlerinde şehrin yorucu rutininden kaçabilir, sevdiklerinizle birlikte asla unutamayacağınız yaz anılarını Boğaz’ın kalbinde yaşayabilirsiniz. Conrad Istanbul Bosphorus’un açık havuzu ve yeni mutfaklı süitleri, hayalini kurduğunuz rahatlatıcı deneyime ev sahipliği yapmayı bekliyor.

Conrad Istanbul Bosphorus’ta ister açık havuz keyfinizi eşsiz kokteyller ve dünya mutfağından lezzetlerle taçlandırın, ister uzun soluklu konaklamanız için düşünülmüş ince detayların keyfini şehrin ışıklarını seyre dalarak çıkarın. Arkanıza yaslanın, gözlerinizi kapatın.

Yeni mutfaklı süitler evinizi aratmıyor
Otel konaklamanızı evinizden hiç ayrılmamışsınız gibi hissedeceğiniz rahatlıkta bir deneyime dönüştüren Conrad Istanbul Bosphorus’un yeni mutfaklı süitleri, evinizde sahip olduğunuz konforu Boğaz’ın yanı başında yaşatıyor. İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz son teknoloji çamaşır ve bulaşık makineleri, pratikliği sevenlere mikrodalga ve buzdolabı, Deluxe ve Bosphorus Suite’lerde kullanıma hazır. Evinizden uzakta olduğunuzu Conrad Istanbul Bosphorus’ta unutmanız mümkün.

Cabanada havuz deneyimi
Conrad Istanbul Bosphorus’un açık havuzuna yapacağınız serinletici atlayıştan sonra, sizin için özel tasarlanmış cabananızda sevdiklerinizle baş başa kalarak güneşin tadını çıkarabilir, kendinize uzun zamandır hayalini kurduğunuz kişisel zamanı yaşatırken kalabalıktan uzaklaşabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş deneyim ve Conrad Istanbul Bosphorus ekibinin hijyen kurallarına gösterdiği maksimum dikkat ile konaklama deneyiminiz boyunca içiniz rahat olsun. Öğlen yemeği arasını ise, Summit Bar & Terrace’ın zengin yiyecek menüsü ve birbirinden lezzetli özel karışım kokteylleri ile çok daha keyifli ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

Hilton CleanStay güvencesi ile tatil
Sağlık Bakanlığı’ndan Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip Conrad İstanbul Bosphorus, Hilton CleanStay programı kapsamında, çok daha hijyenik ve güvenli bir konaklama deneyimi sunuyor. Conrad İstanbul Bosphorus’da konaklayan misafirler otele girdikleri andan itibaren hiçbir şeye dokunmadan telefonlarını kullanarak QR kodlarıyla oteldeki tüm menüleri görebiliyor. Otel odasında en çok temas edilen 10 nokta detaylı olarak temizleniyor. Temizlik tamamlandığında ise odalar mühürleniyor ve misafirler odaya geldiğinde mührü ilk kendileri açıyor.