CONRAD İSTANBUL BOSPHORUS'UN TERASLI SUİTLERİNİ KEŞFEDİN

Conrad İstanbul, teraslı süitleri ve Cleanstay güvencesiyle şehrin stresinden arındırıyor.

Conrad İstanbul Bosphorus, özel teraslı Ambassador Süiti, balkonlu Boğaz Süiti ve Boğaz Manzaralı Teras süiti hem özel ısıtmalı teraslarda Boğaz’ın nefes kesen manzarası hem de Conrad Spa Soul ile şehir hayatının getirdiği stres ve yorgunluğun izlerini siliyor.

Conrad İstanbul Bosphorus’un özel teraslı süitlerinde tüm yemek servisleri  teraslarda alınabilirken, bu eşsiz ambiyansı değerlendirmek isteyen yoga tutkunları için yoga matı temin edilebiliyor.

Ofis çalışmalarını ve toplantılarını, teraslı süitlerde gerçekleştirmek isteyenler için ise tüm detayların düşünüldüğü saatlik veya yarım günlük kullanım seçenekleri ile özel paketler sunuluyor. Tüm süit odada konaklayan misafirlere, gün boyunca ücretsiz kahvaltı ve yiyecek içecek servisi Executive Lounge’ da sağlanıyor.

 CleanStay Güvencesi nedir? 

Sağlık Bakanlığı’ndan Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip Conrad İstanbul Bosphorus, CleanStay programı kapsamında, çok daha temiz ve daha güvenli bir konaklama deneyimi sunuyor. Conrad İstanbul Bosphorus’da konaklayan misafirler otele girdikleri andan itibaren hiçbir şeye dokunmadan telefonlarını kullanarak QR kodlarıyla oteldeki tüm menüleri görebiliyor. Otel odasında en çok temas edilen 10 nokta detaylı olarak temizleniyor ve her bir yüzey için ayrı bez kullanılıyor. Temizlik tamamlandığında ise odalar mühürleniyor ve misafirler odaya geldiğinde mührü ilk kendileri açıyor.