Contemporary İstanbul

Bu hafta sonunuzu sanat fuarı Contemporary İstanbul'a ayırın!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Kasım 2011
Contemporary İstanbul
Çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul, bu sene 526 sanatçıya ve 42'si yurtdışı, 48'i yurt içi olmak üzere, 20 ayrı ülkeden gelen 90 çağdaş sanat galerisine ev sahipliği yapıyor. İstanbul Kongre Merkezi, Fuar Alanı ve İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nı kapsayan sanat fuarı 24-27 Kasım tarihleri arasında 60 binden fazla ziyaretçiyi konuk ediyor.

Türk çağdaş sanatının yanında çevre ülkeleri de ağırlayan Contemporary İstanbul, bu sene “New Horizons - Yeni Ufuklar” bölümünde Körfez Bölgesi Ülkeleri'nden galeriler,  sanatçılar, küratörler, sanat eleştirmenleri ve koleksiyonerlere de yer veriyor. 

Fuar bünyesinde gerçekleşecek CI Dialogues Konferans  Serisi'nde Türkiye'den ve uluslararası çevreden koleksiyonerler, sanatçılar, sanat kurumu  yöneticileri ve sanat eleştirmenleri çağdaş sanatın bugününü ve yarınını tartışacakları konuşma ve panellere konuk oluyor.

Geçtiğimiz sene Ermeni sanatçıların Türk sanatseverlerle bir araya geldiği “Ermenistan'dan Sanat” sergisi bu yıl da yeni eserler ve sanatçılarla tekrar sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. 

Contemporary İstanbul' da yer alan sanatçılar hakkında fikir edinmek için galeriye tıklayın. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.