D MARIS BAY, 10 ÖZEL RİTÜEL İLE 10.YILINI KUTLUYOR!

Ege Denizi ve Akdeniz'in buluştuğu büyüleyici Datça Yarımadası'nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay 10. Yılına özel sunduğu 10 özel ritüelle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Datça Yarımadası’ndaki tüm koya hâkim nefes kesici konumuyla dünyanın en sıra dışı otellerinden D Maris Bay 10. Yılını kutladığı sezonunda konuklarına rüya gibi bir dünyanın kapılarını aralıyor. 10 yılı gerisinde bırakan D Maris Bay, masalsı koyunda üstün hizmet kalitesi eşliğinde lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ve doğanın içerisinde benzersiz deneyimler yaşatan 10. Yıl ritüelleri ile yaz sezonu taçlandırıyor.  

D Maris Bay tabiat harikası ortamında, sayısız küçük adayla çevrili çam ormanları, volkanik sıradağları, turkuaz suların bembeyaz kumlarla buluştuğu her biri farklı konseptte plajları, birbirinden farklı lezzet durakları ve sunduğu daha birçok özel deneyimleriyle misafirlerini “Baydreaming” konsepti altında benzersiz bir yolculuğa davet ediyor. D Maris Bay, bu yolculukta 10 yıldır onları yalnız bırakmayan ve 10. Yılında da D Maris Bay’de olacak konukları için 10. Yıl Ritüelleri ile özel sürpriz, yenilikler ve ayrıcalıklı deneyimler yaşatıyor.  

Green Hill’de benzersiz bir gün batımı ritüeli ve D Maris Bay Körfezinin Sualtı Harikalarını Keşfetme Ritüeli ile tabiat harikası doğayı keşfederken, 10.  Yıla özel SPA menüsü ile Wellness Ritüeli ve Doğada Açık Hava Spor Ritüeli ile ise ruhsal ve bedensel dinlenmenin yolunu sunuyor. 

Akdeniz mutfağı ve lezzetli imza kokteylleri sunan beach club’da La Guérite Deneyim Ritüeli, 10. Yıla özel imza kokteyller ve lezzetler ile Zuma Ritüeli ve Manos’ta Dilek Tabakları Ritüeli ile hem gastronomik bir serüvenin hem de keyif ve eğlence dolu anılar yaşatmak isteyenleri sürprizleriyle bekliyor. D Maris Körfezi'nin rüya gibi atmosferinde Sanat Ritüeli ve Maris Kitchen’ın benzersiz lezzetleri ile tüm koylara, maviliklere ve yeşilliklere hâkim The Bay Lounge’da 10. yıla özel kokteylleri ile D Maris Bay misafirlerine özgün lezzetler ve gün boyu süren eğlenceler sunuyor. 

Yemyeşil bir doğanın içinde gizlenmiş maviliklerde D Maris Bay zamansız bir güzellik ve eşsiz bir tatil deneyiminin sözünü veriyor. Bu sezonda D Maris Bay tüm konuklarını 10. Yılını birlikte kutlamaya, 10. Yıl Ritüellerini deneyimlemeye davet ediyor.


Bu bir ilandır.