D-RESORT MURAT REİS AYVALIK'TA GÜVENLİ TATİL

D-Resort Murat Reis Ayvalık, güven ve hijyen şartlarını en üst seviyede sunduğu hizmet anlayışıyla sezonu yenilikleriyle açtı.

Ayvalık deyimiyle Ege kokusunu hissedeceğiniz, muhteşem gün batımı eşliğinde gastronomik lezzetlerin yer aldığı D-Resort Murat Reis Ayvalık, misafirlerin sağlığını, güvenliğini koruyarak gönül rahatlığıyla özgürce tatil yapabilmelerine olanak sağlıyor. Bir yenilik olarak bu sene gönül rahatlığıyla, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde otele ulaşmak isteyenler için kara yoluyla transfer hizmeti sunan Antur, D-Resort Murat Reis Ayvalık misafirlerini bulunduğu şehirden, kapılarından özel araçla alınarak otele ulaşımını sağlıyor.

Otel çalışanlarının hijyen eğitimlerinden başlayarak otel dezenfeksiyonu için yeni teknolojiler kullanan D-Resort Murat Reis Ayvalık, misafirin otele gelişiyle temassız ateş ölçümünden, oda, lobi, SPA, plaj, havuz, restoran, açık-kapalı genel alanlar ve personel alanlarına kadar tüm noktaları kontrol altında tutarak derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon prosedürlerini hayata geçiriyor. Tüm ortak alanlarda sosyal mesafe kuralının yanı sıra, çalışanlara kapsamlı eğitimlerle misafirlerine en iyi hizmeti sunuyor.

Nefes kesen orman ve deniz manzarasında her biri konforlu ve şık olarak tasarlanmış Comfort, Superior, Bungalov, Deluxe, Süit ve Villa olarak hizmet veren D-Resort Ayvalık, misafirlerin odalardan ayrılışı sonrasında boş bırakılarak havalandırma yapıyor. Bir sonraki misafirin konaklama sürecine kadar, yoğun temas edilen yüzeyler özenle temizlendikten sonra ozon makinesi ile dezenfekte edilerek hijyen ve güvenilir bir ortam sunuyor.

D-Resort Ayvalık Murat Reis, deniz manzaralı, büyüleyici ambiyansı ile yenilenen Olives ve sahile uzanan, şık dekorasyonu ile imza tatların yanı sıra pizza, sushi ve pide gibi çeşitli menüleriyle Murat Reis Kitchen şimdiye kadar tattıklarınızın çok ötesinde lezzetleri ile yine bu yazın en keyifli öğlen ve akşam yemeklerini sunmaya devam ediyor. Otel, gıda güvenliği konusunda her zaman uyguladığı standartlara ek olarak, açık büfe servisi yerine, kişiye özel porsiyonlanmış servis seçenekleri sunuyor. Masa, sandalye ve servis ekipmanları misafirlerine özel olarak dezenfekte edilerek, odaya servislerde kapalı servisin uygulanmasıyla güvenilir ve sağlıklı bir yeme içme hizmeti sunuyor.

Mavi bayraklı plaj sertifikasına sahip olan D-Resort Murat Reis Ayvalık’ta açık havuz ve plajlardaki şezlong aralıkları, güvenli fiziki mesafe kuralına göre ayarlanıyor. Plaj ve havuz havluları, kapalı poşetler içinde görevli personel tarafından misafir kullanımına sunuluyor.