DÜNYA LEZZETLERİ KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM’DA

Cabana Cuccina ve Saigon Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'da kapılarını açıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Haziran 2023
DÜNYA LEZZETLERİ KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM’DA

Bodrum’un benzersiz doğasıyla iç içe, masmavi denizi ile çevrili bir yaşam alanı yaratan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, bu yaz sezonunda da misafirlerine dünya lezzetleri sunmaya devam ediyor. Bodrum’un özel koylarından Yalıçiftlik’te konumlanan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” de bulunan Cabana Cucina 5 Haziran’da, Saigon ise 9 Haziran’da kapılarını açıyor

 Meksika’nın yerel ve en özel tatlarını misafirleriyle buluşturan Cabana Cucina Restaurant ve Asya-Pasifik mutfağının egzotik lezzetlerini yaratıcı bir yorumla sunan Saigon Restaurant yaz mevsimiyle birlikte misafirleri için tatil ve lezzeti buluşturuyor.

Cabana Cucina Restaurant, dekoratif ortamında Meksika kültürünü yansıtan sokak lezzetlerini ve atıştırmalıkları, denizin tam üstünde yer alan iskelesinin büyüleyici manzarasında sunuyor. Konumu sebebiyle teknelere de rahatlıkla servis veren restoran, tacos ve guacamoles gibi sevilen lezzetlerin yanı sıra burritos, quesadillas, tostadas, mezcal, ponce gibi farklı alternatifler hazırlıyor. 

Bodrum mavisini gözler önüne seren Saigon Restaurant, Pan Asya lezzetlerinden özel bir seçkiyi modern yorumu ve üstün hizmet kalitesiyle sunuyor, samimi ve şık atmosferinde yemek deneyimini lezzet tutkunları için farklı boyutlara taşıyor.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.