DÜNYANIN EN ROMANTİK 20 LÜKS OTELİ

Unutulmaz bir Sevgililer Günü kaçamağı için en romantik yurtdışı otelleri…


Unutulmaz bir romantik jest yaratmanız için dünya çapında bir otel mi arıyorsunuz? Sevgililer Günü ya da çift kaçamağı için; romantizm faktörünü artıracak ambiyans ve olanaklar karışımına sahip oteller için okumaya devam edin.

Geçirdiğimiz zorlu aylardan sonra, hepimiz sevdiğimiz kişiyle zaman geçirmenin önemini daha iyi anladık. Artık dünya yavaş yavaş yeniden açılıyor, biz de mükemmel romantik kaçamağı nasıl planlayacağımıza bakıyoruz. Bu deneyim olasılıklarının oldukça fazla olması bizi heyecanlandırıyor.

Gözlerden uzak kumsallar, lüks çadırlar, kırsal alanda inziva yerleri veya kentsel noktalar mı arıyorsunuz? Dünya çapındaki bu büyüleyici oteller, nefes kesici manzaralardan inanılmaz yemeklere, heyecanlı aktivitelerden sakin anlara; sizi gerçekten romantik bir havaya sokmak için bekliyor.


Samimi ve romantik bir seyahat için ELLE olarak favori otellerimizi listeledik. Sıcak havada bir tatil mi istiyorsunuz? Bali’deki Bvlgari Resort ya da Maldivler’deki One&Only Reethi Rah favorileriniz olacak. Kar mı istiyorsunuz? İspanya’daki El Lodge ve İsviçre’deki The Chedi’yi çok seveceksiniz.

Farklı deneyimlerden hoşlanan bir çiftseniz Husafell İzlanda ve Al Maha Desert Dubai sizi büyüleyecek. Doğayla baş başa romantik bir şey planlıyorsanız Twin Farms ABD, Tierra Atacama Şili, Amangırı Hotel Utah’ı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Klasik lüks bir nokta arıyorsanız; Shangri-La Paris, The Gritti Palace Venedik ya da Hassler Roma’ya bayılacaksınız.

Unutmadan; baştan çıkarıcı konaklamaların yalnızca Sevgililer Günü için rezerve edilebileceğini kim söyledi? Bu otellerde her zaman aşkı yaşamak mümkün!

Dünyadaki lüks romantik otelleri inceleyin ve büyülenin!

DÜNYANIN EN ROMANTİK 20 LÜKS OTELİ