Ela Excellence Resort Belek, Dünyanın En İyi Oteli Seçildi

Coral Travel’ın her yıl düzenlediği Starway World Best Hotels ödülünün bu yılki birincisi Ela Excellence Resort Belek oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mart 2024
Ela Excellence Resort Belek, Dünyanın En İyi Oteli Seçildi

Dünya turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden Starway World Best Hotels Awards; 20 senedir her yıl düzenli olarak Coral Travel misafirlerinin deneyim değerlendirmelerinden hareketle o yılki sahibi ile buluşuyor.Ela Excellence Resort Belek; 29 ülkedeki 6249 otelden toplanan müşteri memnuniyeti anketlerinin istatistiksel analiziyle dünyanın en iyi otellerini belirleyen Starway World Best Hotels Awards 23’te “En İyi Otel” kategorisinde birincilik ödülünün yanında “Çocuk Dostu Otel” ve “Çevre Dostu Otel” kategorilerinde de dünyanın en iyi ilk 5 oteli listesine girerek ödül kazandı.


Coral Starway World Best Hotels Awards’teki başarılarındaki memnuniyeti belirten Ela Excellence Resort Belek Turizm Koordinatörü Korhan Alşan açıklamasında; “Son 20 yıldır düzenli olarak müşteri memnuniyetlerinden hareketle sektörümüzü ödüllendiren bu denli önemli bir ödülde Ela Excellence Resort Belek Ailesi olarak birinci olduğumuz için çok heyecanlıyız. Mimarisinden konseptine 2022 yılında yeniden tasarlanan Ela Excellence Resort Belek’te eşsiz müşteri deneyimi ilkemiz ve kusursuz hizmet anlayışı yaklaşımımızın bizi tercih edenler tarafından takdir görmüş olması bu ödülü bizim için daha da anlamlı kılıyor. ITB tarafından Berlin'de düzenlenen ödül töreninde dünyanın en iyi otel ödülünün yanı sıra bizim için anlamı büyük olan çocuk ve çevre dostu bir otel olarak iki ayrı kategoride daha ödüle layık görülmüş olduğumuz için ayrıca mutluyuz” dedi.


Türkiye Ürün Satın Alma Kıdemli Direktörü Egemen Tunçel, Ela Excellence Resort Belek Turizm Koordinatörü Korhan Alşan, CT Group Orta Avrupa  Bölge Sorumlusu Başkan Yardımcısı Koray Çavdır

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.