Emaar Kendi Masalınızı Yaşamaya Davet Ediyor

Emaar bir gelenek haline getirdiği yeni yıl iletişimini, bir üst seviyeye taşıyarak bu sene kendi masalını yazıyor ve herkesi bu masalın kahramanlarından biri olmaya davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Aralık 2023
Emaar Kendi Masalınızı Yaşamaya Davet Ediyor

Birbirinden farklı aktivitelerle bezediği etkinlikleri ve masal tadında hazırlanan bir dünyayla adından söz ettirmeye devam eden Emaar’da Aralık ayı boyunca her hafta sonu sihirli bir dünyanın kapıları Emaar ziyaretçilerine aralanıyor. Tüm ışıltısıyla kendi masalınızın kahramanı olacağınız şovlar, birbirinden farklı aktiviteler, büyülü deneyimler ve binlerce sürpriz hediye… 

Katılan herkese unutulmaz deneyimler yaşatmaya hazırlanılan Emaar masalının detayları ise şöyle:

Aralık ayın boyunca her Cumartesi ve Pazar günü Emaar’da her yerden sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak ve eşi benzeri görülmemiş “Dev Kurabiye Adamlar”! Üstelik bu kurabiye görünümlü eğlenceli karakterlerimiz, kendileri gibi harika görüntü ve lezzette ikramlarını ücretsiz bir şekilde Emaar ziyaretçilerine dağıtacaklar ve ağızlar kurabiye adamların kurabiyeleri ile tatlanacak.

Yılbaşı ruhunun uyandırdığı, yaratıcılığın ortaya çıkacağı renkli atölyeler. Birbirinden yaratıcı ve eğlenceli atölyeler de Emaar yeni yıl masalında. Emaar misafirleri bu keyifli atölyelerde ücretsiz bir şekilde hem yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı  deneyimleyecekler, hem de atölyelerde yaptıkları çalışmalar kendilerinde Emaar’dan bir hatıra olarak kalacak.

Emaar masalı elbette çocukları da unutmuyor! Çocuklar için sürprizli hikayeler, kukla ve balon şovları da yine Aralık ayı boyunca her hafta sonu Emaar’da çocukları bekliyor. Çocukların en çok ilgisini çekecek olan sihirbazlık gösterileri ise bu eğlenceli showun sadece bir parçası.

“Bu yıl beni neler bekliyor?” sorusunun cevabının alınacağı “astroloji yolculuk köşesiyle” 2024’deki önemli astroloji ön görülerinin kapıları açılıyor. Bu etkinlik astroloji meraklılarını cezbedecek.

Emaar misafirleri, müzik ve dansın büyülü uyumuna kapılacakları “Peri Kızı Dans Şovu ve Trion Stage” performanslarıyla müzik ve dansa da doyacaklar. Emaar, Aralık ayı boyunca müzik ve dans performansları ile sanatla yeni seneyi karşılayacak.

Emaar masalının en güzel renklerinden biri ise ziyaretçilerin bir anda karşısına  çıkacak olan Noel Baba’dan sürpriz hediyeler! Herkesin çocukluk anılarında olan Noel Baba’dan kim hediye almak istemez ki?

Emaar’ın her yerini süsleyen ışıl ışıl dekorlar, Emaar yeni yıl masalının kuşkusuz  en ışıltılı  unsurları olacak ve yeni seneyi heyecanla karşılarken Emaar misafirlerinin içlerini açacak.

Yılbaşı alışverişlerinin vazgeçilmez noktası olan Orta Meydan’a kurulan ve birbirinden değerli butik markalara ev sahipliği yapan “Alışveriş Meydanı” ise alışveriş tutkunları için hediye alternatifinden; yıbaşına özel şeyler bulacakları geniş bir seçki sunacak.

Eve ile ücretsiz güzellik köşesiyse güzelliğine düşkün olan misafirlerin en uğrak yeri olmaya şimdiden aday! Eve ekibi tarafından uygulanacak minik demo make up’lar ve  aynı zamanda bu profesyonel ekibin vereceği makyaj tiyoları yeni senenin güzellik trendlerine dair en özel bilgilendirmeyi Aralık ayında Emaar ziyaretçilerine özel olarak sunacak…SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.