FOUR SEASONS HOTEL ISTANBUL AT SULTANAHMET, AVRUPANIN EN İYİ 4. OTELİ OLDU

İstanbul, “Avrupa'nın En İyi Şehri” seçildi.

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, bir derginin merakla takip edilen The World's Best Awards 2021 anketinde “Dünyanın En İyi 25 Oteli” arasında yer aldı. Yenilenme çalışmaları devam eden Tarihi Yarımada'nın kalbinde yer alan ikonik otel Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, “Avrupa’daki En İyi 15 Otel’ içinde 4. sırada yer alarak, kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Açıldığı günden bu yana, kalite odaklı hizmet anlayışı, ambiyansı ve sunduğu servis çeşitliliği ile birçok ödüle layık görülen Four Seasons Hotel Sultanahmet, bir dergi tarafından yayınlanan “The World's Best Awards 2021” anketinin En iyi Oteller kategorisinde “Dünyanın En İyi 25. ve Avrupa’nın En İyi 4. Oteli” seçildi.

Koronavirüs salgını sonrası ilk kez düzenlenen 'Dünyanın En İyileri’ anketinde dünyanın iyi şehirleri de belirlendi. Bu sene İstanbul, “Dünyanın En İyi 3'üncü Şehri" oldu.  Ayrıca İstanbul, Avrupa'nın popüler şehirleri Roma, Floransa, Porto, Seville'yı geride bırakarak, bu yıl “Avrupa'nın En İyi Şehri” seçildi.

İstanbul’un tarihi güzelliklerine birkaç adım mesafede yer alan ve 1996 yılından itibaren benzersiz bir misafir deneyimi sunan Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Tarihi Yarımada'daki yegâne beş yıldızlı lüks otel yolculuğunu, yeni ve yaratıcı deneyimlerle yaşatmaya devam edecek.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dergi, “The World's Best Awards” listesi için her yıl okuyucularına dünyanın dört bir yanındaki seyahat deneyimleri ile ilgili anket düzenleniyor. Oteller; konumları, hizmetleri, yemekleri, servis kaliteleri ve genel değerlendirmeleri ile derecelendiriliyor.