HAYATIN TÜM RENKLERİ BİR ARADA

Bir haftasonu kaçamağı yapmak, doğada ruhunuzu yenilemek ya da çeşitli spor akti

Hazır sömestr tatili de gelmişken, bir haftasonu kaçamağı yapmak, doğada ruhunuzu yenilemek ya da çeşitli spor aktiviteleriyle daha da enerjik hissetmeye ne dersiniz? Evet hepsini bir arada bulabileceğiniz bir yerden bahsediyoruz. Kemer Golf & Country Club türünün ilk örneği ve pek de benzeri yok. İstanbul'un hemen dibindeki (Sadece 40 km) bu tesis yıllar içinde büyüdü, gelişti, çeşitlendi. Son olarak da yine aynı kompleksin içinde inşa edilen 35 odalı butik bir otel projesiyle karşımızdalar: “Kemer Golf Resort Hotel”.
Profesyonel kadrosuyla dikkat çeken Kemer Golf Resort'ün donanımlı tesisleri; golf, atlı spor, tenis, basketbol, yüzme ve fitness alanında kendini geliştirmek isteyenlere uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Spor yaparak rahatlayan misafirler, Wellness Space'in programlarıyla ruhen ve bedenen tazelenme fırsatını buluyor. Yetişkinlerin yanı sıra miniklerin de spor branşlarıyla tanışma fırsatı bulduğu Kemer Golf Resort, onlara profesyonelleşme yolunda da rehberlik ediyor. Spor akademisi programları geleceğin sporcularına sağlam temeller atması için destek verirken, Greenwood Camp ve Kemer Golf Resort işbirliğiyle gerçekleştirilen Forest Club programı miniklerin spor ve doğayla iç içe güvenli ve keyifli saatler geçirmesini sağlıyor. Tesiste hizmet veren lezzet duraklarını da unutmayalım! Kemer Golf Resort, sabah brunchlarından akşam yemeklerine uzanan ikram diliminde sunduğu eşsiz tatları ve ambiyanslarıyla misafirlerine spor sonrası dinlenme ve tazelenme fırsatı yaratıyor. Tüm bunların dışında yeşillikler içinde hayal edilen kır düğünleri, şirket etkinlikleri ve davetler şehrin merkezinde doğayla buluşmak isteyen konukları ağırlıyor.
Kemer Golf Resort, hayatın renklerini ve zenginliklerini keşfetmek isteyenleri yemyeşil dünyasına davet ediyor.

Nasıl Ulaşabiliriz? 
Kemer Golf Resort'ün renkli dünyasıyla tanışmak isteyenler (0212) 239 70 10 numaralı telefondan üyelik ve programların bilgilerne ulaşabilirler.

ASLI ASİL