ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

HILLSIDE BEACH CLUB UNUTULMAZ BİR YAZ İÇİN HAZIR!

Hillside, yakın çevresinde yeni oluşturduğu keşif rotaları, lokal ürünlerle hazırlanan yeni masaj “Aegean Seeds” ve Feel Good Week ile sezonu heyecanla beklenen yeniliklerle açtı.

Hillside'da, bu yaz çevresinde yer alan zengin tarihi keşfetmeye imkan sunan birçok yeni rotada deneyimler tasarlanmış. Fotoğraf tutkunları için, yarım gün süren Kirme – Ölüdeniz rotası her an durup lagün manzarasının keyfini çıkarmak ve eşsiz kareler yakalamak için ideal. Güne macera dolu bir başlangıç için Kayaköy rotasını tercih edip, finali tura özel bir kahvaltıyla yapmak ya da Kayaköy – Turunç Sırtları rotasını gün batımında harika bir piknikle bitirmek de seçenekler arasında. Tarihi geçmişi Antik Likya Dönemi’ne uzanan ve etkileyici manzaralar sunan Yeşilüzümlü – Nif arasındaki parkur ise özellikle bisiklet tutkunları için çok elverişli. Dileyen misafirler tüm bu rotaları Hillside’ın elektrikli bisikletleri ile konforlu bir şekilde deneyimleyebilir.

Ege tohumlarından rahatlatan bir reçete : Aegean Seeds Masajı

Sanda Nature Spa’da da bir yenilik var: Aegean Seeds masajı. Ege tohumlarının kullanıldığı özel yağları ile zenginleştirilen bu masaj çam ormanı içinde yer alan bakım odalarında unutulmaz bir deneyime dönüşüyor.

Eşsiz bir yaz sunmak kadar ‘sıfır-karbon olmayı da en büyük hedeflerinden biri hâline getiren Hillside, bu güne kadar 212.000’i aşkın tohum ektiği ormanlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Plastik kullanımına son veren ve tüm malzemelerini çevre dostu ürünlerden seçen Hillside, kağıt kullanılan tüm işlemlerini de uygulaması üzerinden çevrimiçi bağlantı ile gerçekleştiriyor.


Temazsız Tatil


Hillside Beach Club, her yıl daha da fazla hizmet sunduğu mobil uygulaması sayesinde birçok hizmete tek bir dokunuşla ulaşma imkanı sağlıyor. Otele girişten itibaren temassız bir deneyim yaşaması için tüm geliştirmeleri tamamlayan Hillside’da check-in, check-out işlemleri, kulüp içinde gerçekleşecek tüm ödemeler, anlık takip edilebilen aktivitelere rezervasyon, günlük gazete ve dergilere ücretsiz erişim uygulama üzerinden sağlanabiliyor. Hillside’ın sektöründe ilk kez başlattığı şezlongdan bile kalkmadan içecek sipariş etmeyi sağlayan “Beach Order” seçeneği yanında, restoran ve bar menülerini görüntülemek de mümkün.