INTERCONTINENTAL İSTANBUL’DA ŞEHRİN MERKEZİNDE TATİL HİSSİ

İstanbul'da saklı bir bahçe ve huzurlu bir havuz…

Saklı bir bahçe içerisinde, huzurlu havuz imkânı ile şehrin ortasında tatil hissi uyandıran InterContinental Istanbul, misafirlerine kaliteli ve keyifli vakit geçirebileceği birbirinden güzel hizmetler sunuyor. Yeşillikler içinde, gürültüden uzak, huzurlu bir ortamdaki havuzunda kış sezonunun yorgunluğunu atıp şehirdeki keyifli tatili hissettirmeyi hedefleyen otel, havuz kullanımı öncesi ve sonrasında misafirlerine pek çok farklı hizmet ve sosyal ortam sunuyor.

SPA InterContinental’den temin edeceğiniz günlük giriş ile, havuz kullanımı, havlu, soyunma odasında size ait dolap, gym, cardio, buhar odası, sauna, hamam hizmetlerinden de yararlanmanız mümkün.

InterContinental’in deneyimli şefleri tarafından özenle hazırlanan ve çok yeni sezon için güncellenen menüde; kahvaltı, başlangıç, ana yemek, tatlı, kokteyl ve birçok içecek seçeneği bulunuyor.


Tecrübeli ekibi, hijyen ortamı, yazın sıcaklarında serin havuzu ve lezzetli, geniş yelpazeye sahip menü seçeneği ile yalnızca havuz deneyiminden çok daha fazlasını vaad eden InterContinental Istanbul, saat 08.00 – 20.00 arasında misafirlerini yaz boyunca havuza davet ediyor.


InterContinental Istanbul’un havuzunda Cumartesi-Pazar günleri farklı DJ’lerin performansları ile eğlenceli sürprizler için instagram hesabını takip edebilirsiniz.