İSTANBUL'UN YENİ BULUŞMA NOKTASI: THE ARTISAN İSTANBUL HOTEL

Sanat, gastronomi ve tasarım odaklı dünyasıyla The Artisan İstanbul Hote'i keşfedin!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Mart 2023
İSTANBUL'UN YENİ BULUŞMA NOKTASI: THE ARTISAN İSTANBUL HOTEL

Şehrin yeni buluşma noktası The Artisan İstanbul Hotel; kendine özgü yarattığı sanat, gastronomi ve tasarım odaklı dünyasıyla unutulmaz deneyimlere ev sahipliği yapıyor. Dünyada 100’den fazla ülkede 3700’den fazla oteli bünyesinde bulunduran Accor Grubu’nun sanat, gastronomi ve tasarım odaklı dünyasıyla unutulmaz deneyimlere İstanbulda’ki en yeni ve keyifli durağı The Artisan İstanbul, yüksek kalite ve hizmet standartlarının yanı sıra inovatif yaklaşımıyla da fark yaratıyor. Geçen yıl açılan ve kısa sürede büyük ilgi gören otelin giriş katında Art&Kitchen, muhteşem Boğaz manzaralı terasında ise Bozcaada’nın en iyi restoranı Madam Niça yer alıyor.

İstanbul’un tarihi ve gözde semtlerinden Gümuşsuyu’nda yer alan ve geçen yıl kapılarını açan The Artisan İstanbul MGallery, Standart, Delux, Delux Boğaz Manzaralı ve Boğaz ve şehir manzaralı süitler olmak üzere tamamı yenilenmiş toplam 136 odanın bulunduğu, 120 kişilik güçlü kadrosuyla hizmet veriyor. Güvenli Turizm Sertifikalı otelin pandemi kapsamında aldığı tüm önlemler titizlikle uygulanıyor. 

Sanatın İzinde 


Hayatın içinde olmayı ve onu seyretmekten çok yaşamayı tercih edenlerin buluşma noktası olan The Artisan İstanbul MGallery’nin çok beğenilen dekorasyonu Erhan Sağır imzalı. Markanın ruhuna uygun olarak yenilikçi ve konforlu bir anlayışla tasarlanan otelin iç dünyası en büyük enerjisini sanattan alıyor. Şık lobisi, koridorları ve odalarında birçok sanat eserine ev sahipliği yapan otelde Richard Mas, Şükrü Karakuş, Selma Gürbüz, Derya Geylani Vuruşan, Haydar Akdağ, Atilla Galip Pınar ve Seyit Bozdoğan gibi birçok yerli ve yabancı sanatçının eserleri sergileniyor.

Gastronomik Buluşma 

The Artisan İstanbul’un giriş katında  ve muhteşem Boğaz manzaralı terasında Madam Niça’nın çok sevilen lezzetleri var. Art&Kitchen tüm gün semt sakinlerinin keyifli buluşmaları ve iş toplantıları için oldukça ideal. Terasında da Bozcaada’nın en iyi restoranı Madam Niça’nın çok sevilen menüsü unutulmaz bir ambiyansla kahvaltıdan öğlen ve akşam yemeklerine zengin bir menü sunuyor. Özel kokteylleriyle de büyük ilgi gören Madam Niça’nın adadan ilhamla kurgulanan keyifli dünyasını keşfedin. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.