Louis Vuitton “Winter Resorts” Şehir Rehberi Seti İçin Kayak Pistlerine Çıkıyor

Şehir rehberi seti Courchevel, Cortina d'Ampezzo, Aspen, Gstaad, St Moritz ve ilk kez Kitzbühel ve Crans-Montana'da mola durakları içeriyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Ocak 2024
Louis Vuitton “Winter Resorts” Şehir Rehberi Seti İçin Kayak Pistlerine Çıkıyor

Louis Vuitton, 1998'den bu yana Şehir Rehberi koleksiyonuyla titiz gezginler için kaçırılmaması gereken bir yol arkadaşı haline geldi. Her bir yayın, dünyanın en güzel destinasyonlarına benzersiz bir bakış açısı sunmak için pratik bilgileri ilham verici içeriklerle harmanlıyor. 

Louis Vuitton, yıl sonu şenliği için Courchevel, Cortina d'Ampezzo, Aspen, Gstaad, St Moritz ve ilk kez Kitzbühel ve Crans-Montana kış tatil beldelerine adanmış, her birinin kaçırılmaması gereken özelliklerini sergileyen özel bir set sunuyor. Konuk illüstratörler, Tom Haugomat, Sarah Mazzetti, Jochen Gerner, Simon Bailly, Lisa Mouchet, Giacomo Nanni ve Fanny Blanc, her bir kayak merkezini tasvir ederken benzersiz vizyonlarından yararlanıyorlar. Kartpostal serileri, Kitzbühel’in orta çağ sokaklarından Cortina d'Ampezzo'nun “dolce vita” sına kadar uzanan kar manzaralarını keşfediyor. Her bir sanatçı, bireysel duyarlılıkları aracılığıyla, unutulmaz bir seyahat deneyimi için sembolik bir destinasyonun karakterini ortaya koyuyor. 

Louis Vuitton Şehir Rehberi, gezginlerden profesyonel seyyahlara ve şehir sakinlerine kadar her seyahat profiline yönelik trendleri yansıtıyor. Şehir Rehberi seti, büyük saraylar, büyüleyici oteller, harika restoranlar, yerel bistrolar, popüler pazarlar, şarküteriler, antika satıcıları, tasarımcı mağazaları, müzeler, giyim butikleri ve görülmesi gereken yerlerden gizli mücevherlere kadar ilgi çekici noktalar ve çok daha fazlasını vurguluyor. 

Şehir Rehberi setinin İngilizce baskısı 15 Aralık 2023 tarihinden itibaren 105 Euro karşılığında sadece Louis Vuitton mağazalarında ve louisvuitton.com adresinde satışa sunuluyor. 

Mevcut mobil uygulamaya, iPhone ve iPad'de, rehberde yer alan öznel seyahat vizyonunun dijital bir uzantısı olarak ulaşılabiliyor. Dijital bir deneyim için, Winter Resorts Şehir Rehberi'nin çevrimiçi versiyonu App Store'da ücretsiz olarak mevcut. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.