LVMH LONDRA’DA YENİ BİR LÜKS OTEL AÇIYOR!

Ünlü moda grubu LVMH, yeni oteli için Londra’yı seçti!

Louis Vuitton, Christian Dior, Givenchy ve Fendi gibi markaların sahibi olan ünlü moda grubu LVMH, Londra’da yeni bir otel açmak için hazırlanıyor. Spa ve alışveriş deneyimlerinin bulunacağı yeni otel oldukça lüks imkanlar sağlayacak. 

Londra’nın Mayfair bölgesindeki Grafton sokağında eski bir binayı yenileyen LVMH’in otelin içinde bir Celine mağazası açacağı konuşuluyor. Lüks alışveriş sokağı Bond Sreet bölgesinde bulunan yeni otelin etrafında Louis Vuitton, Loro Piana, Christian Dior, Rimowa, Loewe, Celine, Nicholas Kirkwood ve Moynat gibi mağazalar bulunuyor. Ziyaretçilerin LVMH’in altında bulunan markalara yakın olması hedeflenirken, otel sakinlerine ultra lüks bir deneyim yaşatmak amaçlanıyor. 

Business of Fashion’a konuşan LVMH CEO’su Bernard Arnault, “Lüksün geleceği, önceden olduğu gibi, sadece lüks ürünler değil ama lüks deneyimler. Ve biz de bu iki isteği karşılamak istiyoruz.” diyerek deneyim ve ürünleri buluşturacaklarını açıkladı. Bulgari Otelleri ve Cheval Blanc ile nam salan LVMH, otel yatırımlarını geliştirmeyi hedefliyor. 2022’de tamamlanması beklenen yeni otelin değerinin yarım milyar dolara yakın olduğu konuşuluyor.