MARRIOTT HOTELS YENİ OTELİNİ İZMİR'DE AÇTI!

Denize sıfır konumda, Alsancak ve tarihi Kemeraltı’na yürüme mesafesinde yer alan İzmir Marriott, günümüz modern gezginlerinin ihtiyaçlarına hitap eden birinci sınıf bir deneyim sunuyor.

Alsancak’ta, iş ve lüks alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda bulunan İzmir Marriott,  Pasaport İskelesi’ne birkaç adım uzaklıkta yer alıyor ve şehrin içinde resort konseptiyle konuklarını ağırlıyor.

Pasaport sahil şeridine bakan İzmir Marriott, denizin hemen yanı başında yer alan açık oturum alanı ile tüm gün yemek servisi sunan restoranı Lima; Alcedo lobi barı ve İzmir Körfezi'nin gün batımı manzaralarını hayranlıkla izlemek için mükemmel bir imkân sunan çatı barı Pagos ile şehre yeni bir yaşam tarzı katıyor.

Otel, suyun besleyici gücü ile doğal dünya arasındaki dengeye inanan felsefesi ile Quan Spa’da doğanın en saf onarıcı unsurlarından biri olan kaynak suyunu kucaklayan bir deneyim yaşatıyor. Spa uygulamaları, süit ve çiftler için masaj odalarının yanı sıra, Quan Spa’da ayrıca konukların geleneksel Türk masajının ve hamamının, saunanın ve buhar odalarının keyfini çıkarabilecekleri otantik bir Türk hamamı bulunuyor. Kaldıkları süre boyunca zinde kalmak isteyen konuklar, Fitness Center'ın keyfini çıkarabilir; kapalı havuzdan yararlanabilir veya çatı katındaki sonsuzluk havuzunda gün batımı manzarasının keyfini çıkarabilir.

İzmir Marriott, 750 m²’lik açık ve kapalı alana yayılan son teknoloji ekipmanlarla donatılmış etkinlik alanlarıyla misafirlerine ilham verici bir etkinlik deneyimi vadediyor. Toplantı, konferans ve özel etkinlikler için ideal bir ortama sahip olan otelin 6 esnek toplantı odası ve çatı katındaki sonsuzluk havuzunun yanı başında yer alan büyüleyici İzmir Körfezi manzarasına sahip açık hava etkinlik alanı bulunuyor.

Seyahatin düşünme biçimlerini değiştirebileceği ve yenilikçi fikirleri ateşleyebileceği ilkesinden ilham alan Marriott Hotels’in TED partnerliği, İzmir Marriott’da hayata geçiyor. İzmir Marriott, TED iş birliği ile konuklarına ilham verici, yaratıcı ve merak uyandırıcı içerikler sunuyor. Güncel konularla alakalı 30 farklı içeriğin yer aldığı TED Talks’lara konuklar Guestroom Entertainment Platform’unda yer alan TED kanalı aracılığı ile ulaşabiliyor.