MAXX ROYAL’DE BU YAZ EĞLENCE HER AN HER YERDE!

Maxx Royal’de bu yıl Guinness Rekorlar kitabından bir atlet ya da Cirque Du Soleil ekibinden bir karakter görmeye hazır olun.

Bu yıl itibariyle eğlence anlayışında bambaşka bir yön çizen Maxx Royal’de, animatörlük üzerine kurulu eğlence anlayışı yerini yepyeni bir konsepte bırakıyor.

Maxx Royal'in sürprizlerle dolu bu yeni eğlence anlayışı ile misafirler sezon boyunca dikkat çekici ve eğlence dolu pek çok aktivite ile tanışacak.

Ailece Konaklarken Eğlence Hep Yanı Başınızda
Ibiza ve Las Vegas gibi dünyanın en önemli eğlence merkezlerinde hakim olan, aile oteli ve üst düzey eğlence kavramlarını bir araya getiren son trendleri takip ederek yaratılan bu yeni konsept, “her an, her yerde, her şey olabilir” felsefesi ile dünyanın farklı noktalarından gelen yetenekleri bir araya topluyor. Misafirlerin şimdiden beğenisini kazanmaya başlayan konsept, bugüne kadarki sıradan eğlence anlayışından çok farklı ve üst düzey bir yaklaşım olarak yorumlanıyor.Siz pastanede çayınızı yudumlarken yan masanızda oturan kişi Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş bir atlet veya Disney’den gelen bir dansçı olabilir. Stomp Müzikali’nden veya Michael Jackson-Immortal şovunda yer alan Cirque Du Soleil ekibinden bir karakterle de her an tesisin herhangi bir yerinde karşılaşabilirsiniz. Dünya rekorlarını elinde bulunduran sporcular, ödüllü dansçılar ve göz kamaştırıcı şovlara imza atan akrobatların yanı sıra otel odalarından havuzlara, sahnelerden restoranlara kadar her yerde karşınıza çıkmaya hazırlanan göstericiler ile Maxx Royal, misafirlerine her anı eğlence dolu bir tatil yaşatmaya hazır!Hem Kemer’de Hem de Belek’te!
1 Haziran’dan itibaren tam performans sunulacak olan bu yeni konseptler ile her iki tesiste de misafirler aynı şovları izleme imkanına sahip olacak. Tesislerin her noktasında çalan müzik, çekici kostümler, şov dizaynları ve videolar gibi görsellikler ile renklenecek olan atmosfere; üst düzey bir gustoya hitap eden ve damak çatlatan sürpriz lezzetlerin de eşlik etmesi planlanıyor. Bu yeni eğlence konsepti ile amaçlanan; her iki Maxx Royal tesisinde de misafirlere birebir dahil olabilecekleri üstün bir eğlence deneyimi yaşatmak!Dünyadaki Son Eğlence Trendleri Maxx Royal’de

Maxx Royal Resorts, çiftlerin olduğu kadar ailelerin de her anı unutulmaz bir tatil yaşamak için ilk tercihleri oluyor. Bu yeni konseptin hayata geçirilmesinin amacı ise ailelerin keyifle konakladığı tesislerde de eğlencenin en üst seviyede var olabileceğini ve sürekli kılınabileceğini göstermek. Amerika’nın eğlence ve otel merkezi olan Las Vegas, “Family Entertainment” (Aile Eğlenceleri) konseptini seneler önce ön plana çıkarmaya başlamıştı. Bu konsept gençlere, kendini genç hissedenlere, kısacası eğlence ile barışık olanlara hitap eden partileri içeriyor. Avrupa’nın eğlence ve parti merkezi olan Ibiza da son birkaç yıldır aile eğlencesine önem veriyor. Maxx Royal Resorts, dünyadaki son trendlere ve yeniliklere açık bir tesis olarak kendini sürekli geliştirirken, misafirlerine bambaşka bir tatilin kapılarını aralamaya devam ediyor.Öne Çıkan Muhteşem Gösteriler CinemascoppaYönetmen ve Kareograf: Hassan El HajjamiSüre: 1 saatKonu: İlhamını Maxx Royal Resorts’un dünyanın dört bir yanından gelen farklı din ve dillere sahip misafirlerinden alan Cinemascoppa, eğlence ve hüznü bir arada sunuyor. 7. Sanat olan sinemayı konu alan gösteride, sihirli olduğu düşünülen antika bir film makinesi aniden bozulur ve içindeki dişli çark ile makara ayrılarak farklı yerlere dağılır. Makinenin sihirli parçaları olan çarkın ve makaranın düştüğü yerde karakterler canlanır.Karakterler: Sihirli bir film makinesi çarkı olan Wheelma, serüvenlerden ve yeni arkadaşlıklardan çok hoşlanan bir genç kız. Sihirli film makarası Bobbi ise belki de makarasındaki karakterleri canlandıracak özel bir yeteneğe sahip! Ünlü bir film yönetmeni Mr. Heartbeat’ın ritim duygusu o kadar gelişmiş ki bazen dikkati tamamen dağılabiliyor.IllusiaYönetmen ve Kareograf: Hassan El HajjamiSüre: 1 saatKonu: İlhamını Maxx Royal’den alan bu gösteri, üst düzey bir misafir olan zarif bir hanımefendinin helikopterle otele gelmesini konu alıyor. Kendisini kapıda karşılayan bellboy sıra dışı bir asansör ile onu kendi çok boyutlu ve büyülü dünyasına götürüyor. O andan itibaren izleyici de kendini çok renkli bir atmosferin içerisinde bulacağı muhteşem bir deneyime ortak oluyor.Karakterler: Çok varlıklı ve elit bir aileden gelen Lady Elena’nın kimsenin bilmediği üst düzey yetenekleri izleyenleri şaşırtıyor. Bellboy’un ise hayal dünyası biraz fazla gelişmiş, birkaç kişilik birden taşıyor. Bu renkli gösterideki diğer karakterler ise ateş, su, hava tanrısı, sihirli orman kraliçesi, buz ve okyanus…
.