MUJI'NİN OTELİ TOKYO'DA AÇILIYOR

Mağazalarında saatler geçirilebilen Muji harika bir haber verdi: Ünlü Japon markası duru ve sade konseptini otele dönüştürüyor!

Gelenekselliğinden modernliğine efsanevi Japon stilini yerinde görüp kiraz ağacı çiçeklerini Fuji Dağı'nın fonuyla izleyip; akşam da Muji tarzındaki otelinizde dinlenmek isterseniz 2019'un bahar ayları için Tokyo'ya tatil planı yapmaya başlayabilirsiniz.

Kırtasiye ürünlerinden dekoratif alan tasarımlarına, kıyafetten pratik aksesuarlara kadar koleksiyon yapılacak güzellikte ürünler tasarlayan Muji, konsept ürünlerinin bir araya geldiği oteli Tokyo - Ginza'da açmaya hazırlandıkları haberini verdi. Her bir detayı Muji ürünleriyle donatılacak otel tahmin edileceği gibi oldukça minimalist ve yaşam alanına maksimum yer bırakan şekilde olacak. Yani Tokyo sokaklarında dolaşmaktan çok Muji'nin otelinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

2008 yılında Nişantaşı'ndaki mağazasıyla İstanbul'a da gelen Muji, ithalatta yaşanan sıkıntılar yüzünden geçtiğimiz yılın sonlarında Türkiye'den çekilme kararı aldı. Ve maalesef web siteleri üzerinden Türkiye'ye gönderim de yapmıyor.