MÜZEDE BİR GECE

Airbnb sayesinde Louvre müzesinde kalabileceksiniz!

Tüm sanat aşıklarına duyurulur! İki şanslı kişi, Airbnb sayesinde Paris’teki ünlü Louvre müzesinde kalabilecek. Tarihte eşi benzeri görülmeyen bu olay, Louvre ve Airbnb işbirliğinden doğdu. 

Mona Lisa’dan ninniler, Venus di Milo’dan masallar dinleyerek uyumak isterseniz hemen başvurmanızı tavsiye ediyoruz! Şanslı kazanan ve davetlisi Louvre’un ikonik cam piramidinin altında yıldızlara bakarak uyuyabilecek!

Müzenin sanat tarihçisi tarafından karşılanan davetliler, özel bir müze turunun ardından Rönesans ilhamlı yiyecekler ile plaklar dinleyecekler. Bundan daha Parisli bir gezi düşünemiyoruz… Özel hazırlanan yemekten sonra III. Napoleon’un odasında akustik bir konser dinleyecek olan davetliler, hayatlarının belki de en değişik deneyimini tadacaklar! 

Louvre müzesinin Genel Müdür Yardımcısı Anne-Laure Beatrix, “İki kişinin müzedeki özel piramit şekilli odada kalarak böylesine özel ve farklı bir deneyim sunduğumuz için çok mutluyuz. Bir çok kişinin gece Louvre’da dolaşmak isteyeceğine eminiz ve bu nedenle deneyimi olabildiğince unutulmaz ve büyüleyici yapmaya çalıştık. Airbnb işbirliği ile daha fazla insanı sanatın büyüsü ile tanıştırmak istiyoruz,” diyerek müzedeki gece projesini anlattı. 

Yarışmaya katılmak için, “Sizi ne Mona Lisa’nın en mükemmel konuğu yapıyor?” sorusunu 12 Nisan’dan önce Airbnb sitesinden cevaplamanız gerekiyor! 
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.