RADISSON'DAN YENİ OTEL!

Radisson Otel Grubu, Radisson Hotel İzmir Aliağa’nın açıldığını duyurdu.

Radisson Hotel İzmir Aliağa, bireysel çalışma alanları ve ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi’ın yanı sıra misafirlerini mümkün olduğunca rahat ettirmek için oda içerisinde bulunan çay,kahve makineleri, bornoz ve terlikler gibi geniş kapsamlı malzemeler ile donatılmış 185 oda ve süite sahip. Unutulmaz bir konaklama için yapılan küçük kişisel dokunuşlar ile farklı büyüklükteki özel balkonların yanı sıra konforlu bir uyku deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Misafirler, geleneksel Türk mutfağı ve dünya mutfağından oluşan bir yemek seçkisi de dâhil olmak üzere, sıcak ve rahatlatıcı bir ortamda kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sunan Hazar Restoran’ta muhteşem bir lezzet deneyiminin keyfine varabilirsiniz. Hazar Restoran, misafirlerinin bir gezi gününden sonra dinlenmesi, Lobby Bar’da bir içecek eşliğinde manzaranın keyfini çıkarması, pastanedeki çeşitli lezzetlere göz atması veya geleneksel Türk mutfağı ve dünya mutfağından çeşitli tatlıları denemesi için mükemmel bir ortam sunuyor. 

Teknolojik olarak gelişmiş tesisleri, donanımı ve yemek servisiyle, Radisson Hotel İzmir Aliağa toplantılar, konferanslar ve etkinlikler için de ideal bir mekan. Balo salonu, üç toplantı odası ve altı özel ofisin tamamı şık ve profesyonel bir tarzda, modern ses-görüntü ekipmanlarıyla donatılmıştır. Toplantı odalarının büyüklüğü 25 m2 ile 196 m2 arasında değişiyor. Otel, balo salonu da dahil olmak üzere, düğünler ve resepsiyonlar için 180 kişilik kapasiteye sahip.

Radisson Hotel İzmir Aliağa Spa & Sağlık Kulübünde lüks cilt bakımları, canlandırıcı masajlar, özel bakımlar ile vücudunuzu ve zihninizi yenileyebilir,  profesyonel ve eğitimli personel yardımı ile dünya’nın birçok yerinden örnek çeşitli masaj tekniklerini deneyimleyebilirsiniz

Ege bölgesinin kuzeyindeki Bergama Antik Kenti, güzelce korunmuş Helenistik arkeolojik kalıntılarına ek olarak göz alıcı panoramik manzaralar da sunuyor. Misafirler, Aliağa’nın merkezinin 6 kilometre güneyinde yer alan Ailois'in 12 Antik Kenti’nin en önemli ve en büyüklerinden biri Kyme Antik Kent’inin benzerine az rastlanır türden kalıntılarını inceleyebilir. Milattan önce yedinci yüzyılda kurulan Aiolis (Aigai), en iyi korunmuş antik kentlerden ve Türkiye’nin batısındaki saklı hazinelerden biri. Radisson Hotel İzmir Aliağa, misafirlerine bölgedeki antik kentler ve diğer harikaların yanı sıra Agora, Nekropoller, Arnavut kaldırımları ve antik tiyatroyu keşfetmelerini tavsiye ediyor. 

Misafirlerin ve ekip üyelerinin sağlık ve güvenliğine en yüksek önceliği veren Radisson Hotel İzmir Aliağa, Radisson Otelleri Güvenlik Protokolüprogramını uygulamaktadır. Derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon protokolleri, dünyanın lider denetim, doğrulama, test ve belgelendirme şirketi SGS ile ortaklaşa geliştirilmiştir ve otele giriş anından çıkış anına kadar misafirlere güvenli ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.

 


Etİketler