ŞEHRİN MERKEZİNDE TATİL HİSSİ

InterContinental Istanbul, Saklı bir bahçe içerisinde, huzurlu havuz imkanı ile şehrin ortasında tatil hissi uyandıran

Saklı bir bahçe içerisinde, huzurlu havuz imkanı ile şehrin ortasında tatil hissi uyandıran InterContinental Istanbul, yeşillikler içinde, gürültüden uzak, huzurlu bir ortamdaki havuzunda kış sezonunun yorgunluğunu atıp şehirdeki keyifli tatili hissettirmeyi hedefliyor. 

SPA InterContinental’den temin edeceğiniz günlük giriş ile, havuz kullanımı, havlu, soyunma odasında size ait dolap, gym, cardio, buhar odası, sauna, hamam hizmetlerinden de yararlanmak mümkün.

InterContinental’in deneyimli şefleri tarafından özenle hazırlanan ve çok yeni sezon için güncellenen menüde; kahvaltı, başlangıç, ana yemek, tatlı, kokteyl ve birçok içecek seçeneği bulunuyor.

Tecrübeli ekibi, hijyen ortamı, yazın sıcaklarında serin havuzu ve lezzetli, geniş yelpazeye sahip menü seçeneği ile yalnızca havuz deneyiminden çok daha fazlasını vaad eden InterContinental Istanbul’un havuzunda Cumartesi-Pazar günleri farklı DJ’lerin performansları ile eğlenceden de mahrum kalmayacağınız sürprizler için instagram hesabını takipte kalın! 

Etİketler