SINIRSIZ MUTLULUK: VOYAGE BELEK

Tatil planları yapmaya başladınız mı? Deniz, güneş, manzara, huzur ve iyi hizmet kavramları sizin için önemliyse gidilebilecek otel listenize Voyage Belek'i de ekleyin.

Yeşillikler içerisindeki mimarileri, her zevke hitap eden farklı restoranları, Mavi Bayrak Ödüllü plajları ve çok daha fazlası ile misafirlerine eşsiz bir tatil yaşatmayı vaat eden Voyage otelleri, güler yüzlü ve enerjik ekibiyle vazgeçilmez oluyor. 

Konaklama sektörüne yepyeni bir soluk katan Voyage Otel zinciri, kurulduğu yıldan bu yana misafir memnuniyeti konusundaki özeni ve ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çekiyor. Mimarileri ve atmosferleriyle öne çıkan tesisler, yüksek standartlı ve kaliteli hizmetleriyle misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını açıyor. 

Voyage Sorgun, Voyage Belek Golf & Spa, Voyage Türkbükü, Voyage Torba Private, Voyage Torba ve Voyage Bodrum olarak hizmet veren Voyage otellerinden bu ay Voyage Belek Golf & Spa’yı radarımıza aldık. Alıştığınız Voyage hizmetini yepyeni konseptler ve hizmetlerle almaya hazır olun. Çünkü Voyage Belek, bu yıl sizin oteliniz olacak! 

Tüm alanları yenilenen otelin her detayı özenle hazırlanan odalarında, sınırsız konforu ve şıklığı yaşayacaksınız. Özel bir mimari tasarıma sahip olan odaların yeni konsepti ile kişisel alanını yalnızca sizin yönetebildiğiniz şifre sistemli soyunma bölümleri tatilinize ayrıcalık katıyor. Premium markaların katkısıyla zengin içecek seçkisi ve özel menüleri ile a la carte restoranlarda da pek çok yenilik sizi bekliyor. Sayısı artırılan konsept barların ve 24 saat boyunca a la carte hizmet vermeye hazırlanan Cuisine 24’ün enfes sunumları lezzet avcılarını fazlasıyla memnun ediyor. 

Tesise erken gelerek odasını, çıkış gününde ise transfer ya da uçak saatini bekleyenler için oluşturulan yeni dinlenme alanı free lounge hem tatil öncesinde hem de tatil bitiminde Voyage ayrıcalığını yaşatıyor. Deneyimli eğitmenlerin hizmet verdiği mini kulübün yanı sıra minik misafirlere sınırsız eğlence sunan yepyeni macera alanı ise çocukların da doya doya tatillerini yapmasına olanak tanıyor. Siz de bu özel deneyime katılmak isterseniz yaz tatilinizi şimdiden planlamaya başlayın!