Swissôtel Uludağ Bursa Kapılarını Açtı

Swissôtel markasının Türkiye'deki 5. otelini Swissôtel Uludağ Bursa ile en ünlü tatil destinasyonlarından Uludağ'a taşıdı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Aralık 2023
Swissôtel Uludağ Bursa Kapılarını Açtı

Swissôtel Uludağ Bursa, misafirlerini doğanın kalbinde ağırlamak için kapılarını açtı. 1946 yılında Anıtkabir’in mimarı H. Emin Onat ve Türkiye’nin ilk kadın mimarlarından Prof. Dr. Leman C. Tomsu tarafından Kirazlıyayla Sanatoryumu olarak tasarlanan kompleks, köklü tarihiyle dikkat çekiyor. Bursa’nın en değerli mirasları arasında yer alan Kirazlıyayla Sanatoryumu’nun restorasyonu sonrasında hayata geçen Swissôtel Uludağ Bursa, misafirlerini şehir hayatından uzaklaşıp yenilenmeye davet ediyor.  

Uludağ Milli Parkı içerisinde yer alan Swissôtel Uludağ Bursa, 173 odasıyla  markanın kaliteli yaşam ve zamanın en değerli hediye olduğu inancına bağlı kalarak zihinsel ve fiziksel yenilenmeyi, zindeliği ve “well-being”i bütünsel bir yaklaşımla odağına alıyor. 

Dört sezon hizmet verecek olan otel, meditasyondan yogaya, detox programlarından çalışmalarıyla başarılı doktorlar eşliğinde diyet programlarına kadar her misafire özel deneyimler sunuyor. Zihni dinginleştirmeye ve anda kalmaya önem veren Swissôtel Uludağ Bursa, bölgede yetişen, mevsiminde toplanan taze ürünlerle hazırlanan lezzetleri, sürdürülebilir mutfağında misafirlerine sunuyor.  

Eşsiz Bir SPA Deneyimi

Swissôtel’in imza markası Pürovel SPA, rahatlatıcı İsveç ve aromaterapi gibi rahatlatıcı masajların yanı sıra doktorlar eşliğinde mezoterapi, PRP ve ozon terapisinin de aralarında bulunduğu tedavi yöntemleri sunuyor. 

İş Dünyasının Buluşma Noktası

Balo salonu ve oditoryum çeşitli kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yaparken farklı kapasitelerdeki 5 toplantı odası, iş insanlarını bir araya getiriyor. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Bursa Business School’a konaklama hizmeti sağlayan Swissôtel Uludağ Bursa’da dünyanın dört bir yanından iş insanlarına “yaşam boyu eğitim” mottosuyla, iş dünyasının çeşitli alanlarında eğitimler ve etkinlikler düzenlenecek. Bursa Business School, Swissôtel Uludağ Bursa ev sahipliğinde ekonomi ve iş dünyasına yeni ufuklar kazandırmayı hedeflerken eğitim ve sanat etkinlikleriyle şehrin kültürel zenginliklerini de güçlendirecek.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.