THE LAND OF LEGENDS'DA YILBAŞI HEYECANI

The Land of Legends’da 8 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek yeni yıl programında coşku, mutluluk ve keyif veren gösteriler, süslemeler, aktiviteler ve daha birçok sürpriz efsanevi karakter var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Aralık 2022
THE LAND OF LEGENDS'DA YILBAŞI HEYECANI

The Land of Legends Kingdom Hotel, Tema Park ve Shopping Avenue’de her yaş için uygun birbirinden farklı şovlar, müzikal gösteriler, yeni yıla özel performanslar, yeni yıl korosu, yılbaşı köyü ve devasa yılbaşı ağacı ile ziyaretçiler yeni yıl ruhunu doyasıya yaşıyor. 

Tema Park’ta gündüz başlayan eğlence;  ‘Street Stilts Performansı’, dans şovu "Happy Stories" ve ‘Waterfront Kingdom Show’ çocukların çok sevdiği “Maşa ile Koca Ayı” ile tanışma fırsatı, ‘Kış Rüyası Şovu’, ’Zencefilli Kurabiyeler Workshopu’ ve özel mini disco ile ailelerin yılbaşı heyecanına ortak oluyor. 

Tüm misafirlere açık Shopping Avenue’de 15:00 itibari ile başlayan, ‘Yılbaşı korosu’, Noel Baba Şehre Geliyor ‘İp Cambazı Gösterisi’ ve ‘Canlı Piyano Performansı’ ile misafirlere eğlenceli anlar yaşatılıyor. Tüm çocukların severek izlediği efsanevi karakter ‘Maşa İle Koca Ayı ve Efsanevi Karakterler İle Kış Rüyası Şovu’ masalsı bir an sunuyor. Aralık ayı boyunca yeni yıla özel müzikal gösterisi ve canlı müzik grubunun da sahne alacağı Shopping Aveune aynı zamanda, ‘Gate Fountain’ ve ‘Grand Fountain’ showlarının birbirinden büyüleyici gösterileri eşliğinde Yeni Yıl ruhunu unutulmaz kılıyor.

31 Aralık’ta ise The Land of Legends Shopping Avenue’de yılbaşı gecesine özel olarak gerçekleşecek ve Brianna, Kate Linn, Chris Thrace gibi isimlerin sahne alacağı özel konser ile 2023’ü karşılayacak olan misafirler ardından ünlü DJ İlkan Günüç’ün performansıyla unutulmaz bir yılbaşı geçirecek. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.