ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

TÜRKİYE’DEKİ İLK RADISSON COLLECTION OTELİ BODRUM’DA AÇILIYOR!

Radisson Hotel Group, Bodrum yarımadasının güneyindeki Aspat Koyu’nda bulunan Radisson Collection Hotel, Bodrum’un açılıyor.

Radisson Collection Hotel, Bodrum, denize sıfır konumu ve panoramik Ege Denizi manzarasıyla, huzurlu, dinlendirici ve eğlenceli bir tatil sunuyor. Radisson Collection Hotel, Bodrum, kendi özel plajıyla 400 metrelik sahil şeridi boyunca uzanan Bodrum’un en sakin koylarından birinde yer alıyor. Kos Adası’nın tam karşısında yer alan otel, Ege Denizi’nin benzersiz manzarası, Aspat Koyu’nun mikroklima özelliği ve şehrin canlı sosyal hayatına yakınlığı sayesinde saklı bir cennet vaat ediyor.

Otelde, bir kısmı muhteşem sahil şeridine bir kısmı ise yanı başındaki Anthaven Marina ve çarşı meydanına bakan deniz manzaralı balkonları ve teraslarıyla 80 adet lüks oda ve süit bulunuyor. Otel misafirleri, Aspat Koyu’nun muhteşem manzarasına sahip özel kumlu plaja, kapalı ve açık yüzme havuzlarına, plaj restoranına, otel restoranına ve barına, fitness merkezine, toplantı ve etkinlik salonlarına ve 1.150 m2’lik alana yayılmış SPA’ya doğrudan erişerek otelin lüks imkanlarından faydalanabilirler. Otelin geniş SPA’sında ise, içinde özel duş ve jakuzisinin bulunduğu çiftler için bir masaj odası, bir geleneksel hamam, bir buhar odası, bir sauna ve ısıtmalı bir kapalı havuz bulunuyor.

Bodrum, yenilenen Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Antik Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Halikarnas'taki Anıt Mezar da dahil olmak üzere birçok tarihi güzelliğe sahip. Gösterişli Bodrum marinası, Arnavut kaldırımlı arka sokakları, çok sayıda restoran, bar, dükkan ve kültürel etkinlikleriyle Bodrum yıl boyu tercih edilen bir destinasyon.

 

Etİketler