TURMOBİL İLE YOLA ÇIKMAYA HAZIR MISINIZ?

Günlük araç kiralamadan şoförlü araç, karavan, tekne kiralama ve transfer hizmetlerine kadar uzanan çözümleri ile TurMobil, tatil hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Bireysel müşterilere günlük kiralama, kurumlara uzun dönem araç kiralama, transfer ve şoförlü araç kiralama, karavan ve tekne kiralama hizmeti sunan TurMobil, Türkiye’nin dokuz noktasında; 2000’den fazla geniş araç filosu, karavan ve katamaran filosu ile hızla gelişmeye devam ediyor. Müşterilerinin memnuniyeti ve konforu için kalite standartlarını ön planda tutarak “Önce Siz” anlayışı ile hareket ediyor.  Geniş, genç filosu ve uygun fiyat aralığı ile diğer kiralama firmalarından ayrılarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi öncelikli tutuyor.

Turmobil Car Rental, İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı),İstanbul ( Hilton Bosphorus), Ankara, İzmir (Adnan Menderes Havalimanı), Antalya, Dalaman, Bodrum, Trabzon ve Fethiye’de bulunan kiralama ofislerinden geniş araç seçeneklerine ulaşarak dilediğiniz aracı kiralayabiliyorsunuz.

Şehirden küçük bir kaçamak yapmak isteyenler, doğayı keşfe çıkarak anılarına yenilerini katmak isteyenler için kusursuz bir deneyim sunan Turmobil Caravan’ın bünyesinde bulunan Mitsubishi L200 Crawlerlar, Caretta ve Retro karavanlar ile her türlü arazi koşulunda istediğiniz konfora sahip oluyorsunuz.

Unutulmaz bir katamaran kiralama deneyimi sunmak için mükemmel çözümler üreten Turmobil bir ilke imza atarak, gereksinimlerinizi öğrenerek size seçim sürecinizde rehberlik edecek ve beklentilerinize en uygun katamaranı bulmanıza yardımcı oluyor. Size kusursuz bir tatil yaşatmak için her detayı incelikle düşünen Turmobil, teknelerde isteğe bağlı bir aşçı da bulunduruyor. Böylelikle size sevdiklerinizle daha çok anı biriktirme imkanı sunuyor.

Turmobil Sailing'in merkezi, Fethiye Körfezi'nde yer alan 60 yat kapasiteli ve haydros (lazy line) sistemli Yacht Classic Marina’da eşsiz bir konumda bulunuyor. Fethiye’nin en büyük marinası Ece Saray Marina’nın tam karşısında konumlanan Turmobil Ofis ise aynı zamanda marinanın tüm müşterilerine transfer ve araç kiralama hizmeti de sağlıyor.