Yeni Sakinlerini Karşılamaya Hazır

Kaplankaya rezidansları lüks sürdürülebilir yaşam tarzı ve hizmetinde yepyeni bir anlayış sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Ekim 2023
Yeni Sakinlerini Karşılamaya Hazır

Adını, daha önce bölgede yaşadığı bilinen Anadolu panterinden alan Kaplankaya, benzersiz güzelliğiyle Bodrum’un ve Akdeniz çanağının en önemli konumlarından biri. Türkiye’de turizm sektörüne yepyeni bir anlayış getiren Kaplankaya’da sınırlı sayıda residansın satışı devam ediyor.

Capital Partners Kurucu Ortağı ve Kaplankaya Kurucusu Burak Öymen'in ‘Tıpkı bu topraklarda yaşamış farklı kültürlerin yaptıkları gibi doğa aşıklarının burada buluşmasını hayal ediyoruz. Kaplankaya’da bir rezidans sahibi olmak eşsiz bir mülke sahip olmanın yanı sıra doğa ve sevdiklerinizle yeniden bağ kurmak ve hayata canlanmış yeni bir bakış açısıyla bakmak demektir’ sözleriyle aslında Kaplankaya’nın oluşum süreci ve misyonunu açıklıyor bizlere.

Dünyaca Ünlü Six Senses Ayrıcalıklarına Tam Erişim

Kaplankaya’da villa ve rezidans sakinleri, Six Senses Oteli’nin tüm benzersiz olanaklarına ve ayrıcalıklarına erişebiliyorlar. Bütünsel yaklaşımların önemine, doğaya ve bunların içinde sürdürülebilirliğin kilit rolüne olan inancı paylaşan Kaplankaya için ideal bir tamamlayıcı olan Six Senses'in kalitesi, öncü felsefesinin bir yansımasıdır. 

Dengeli Yemekler, Eşsiz Lezzetler

Six Senses Kaplankaya’da her biri uluslararası deneyime sahip seçkin şefler, konuklarını sağlıklı tutarken beden ve ruhu tatmin etmek için mükemmel dengeli yemekler sunar. Etkileyici şarap koleksiyonuyla Sage&Sea restoranı, doğadan ilham alan yemekleriyle zengin Türk yemek deneyiminden yararlanan bir restoran olan Meze by the Sea herkese uygun tatları ile öne çıkıyor.

Daha fazla bilgi için: 

Zulfia Fakhret


[email protected]
İletişim:  +90 252 511 00 30


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.