2018'İN HEYECANLA BEKLENEN FİLMLERİ

2018 kararlarınızın yanına bir de bu yıl mutlaka izleyeceğiniz filmleri not alın.

2018 beyazperde açısından da oldukça umut vadeden bir yıl! Ünlü yönetmenlerin bakış açısından, usta senaristlerin akışından ve nefes kesen rolleriyle oyunculardan yana bu sene çok şanslıyız.

Disney'in yeni animasyon ve filmleri bu yıl da olacak, Marvel her zamanki gibi beklentiyi yükseltiyor; yerli filmlerse her geçen gün daha da iyi olduğunu kanıtlıyor.

 Bu haftadan itibaren yeni gelen filmlerin her biri ayrı bir rekor kırabilecek kadar heyecanlı. Her cuma gecesini sinemada yeni gelen filmleri izleyerek geçirecek geçirebileceğiniz filmlerden tüyolar aşağıda. Fragmanları izlerken iyi eğlenceler!Avengers Infinity War / Vizyon tarihi: 27 NisanBu kez iki film olarak planlanan Marvel'in Avengers: Infinity War'unda kahramanlarımız evreni yok etmek isteyen korkunç Thanos'a karşı güçlerini birleştiriyor.Arif v 2016 / Vizyon tarihi: 5 OcakVe çok beklediğimiz yeni Cem Yılmaz filminde bu kez başrol Ozan Güven'le paylaşılıyor. Arif'in eski robot arkadaşı 216 onu ziyaret etmek için dünyaya geliyor ve nasıl oluyorsa bu kez 70'lere gidiyorlar. 
Jurassic World: Fallen Kingdom / Vizyon Tarihi: 8 HaziranDinazorlar bu kez daha korkunç ve çok daha vahşiler. Volkan patlamasıyla yeniden ortaya çıkan dinazorlar Jurassic World'ün ilk filmini sevenler için ayrı bir heyecan yaratmış durumdalar.Black Panther / Vizyon Tarihi: 16 ŞubatGörsel anlamda fragmanıyla bile beklentiyi yükselten filmde babasının ölümünün ardından kral olan T'Challa'nın heyecanlı hikayesi var. Sofra Sırları / Vizyon tarihi: 16 ŞubatDemet Evgar'ın muhteşem oyunculuğuna bir kez daha şahit olacağız gibi görünüyor. Çok beğenilen aşçı olarak tanınan Neslihan aynı zamanda psikopat bir seri katil. Ve bunu kamufle etmede çok başarılı.
Alita: Battle Angel / Vizyon Tarihi: 20 Temmuz2500'lü yıllar, çöpte bulunan bir robot ve onun kendini bulma savaşı bol aksiyonla birleşiyor ve bu filmde bir araya geliyor.Ocean's 8 / Vizyon Tarihi: 22 HaziranOcean's serisinin yeni filminin kahramanları bu kez sadece kadınlar. MET Gala gecesini soyma planları yapan kadınların hikayesinde her zamanki gibi heyecanın yanında komedi de var.Mortal Engines / Vizyon Tarihi: 14 AralıkDünyayı çok başka yer haline getiren 60 dakikalık savaşın ardından her şey değişmiştir. Şehirler hareket eden kocaman makinelerin üzerine taşınmıştır ve daha ufak şehirleri ele geçirerek yaşamaktadır.The Nutcracker and the Four Realms / Vizyon Tarihi: 2 KasımÜnlü Fındıkkıran hikayesinden uyarlanan film Clara'ya gelen Noel hediyesinin gece canlanması ve heyecanlı hikayesini anlatıyor. Hadi Be Oğlum / Vizyon tarihi: 26 OcakBir süredir beyazperdeden uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ bu yıl geri dönüyor. Çekimleri Kaş'ta yapılan Hadi Be Oğlum'da daha önce Kıvanç Tatlıtuğ'u hiç görmediğimiz baba oğul hikayesi var. Filmin fragmanı için biraz daha beklemek gerekiyor.Deadpool 2 / Vizyon Tarihi: 1 HaziranEn eğlenceli kahraman olmayan kahramanımız Deadpool, 2'nci filmle yeniden geliyor. Sahalara geri dönen Deadpool fragmanda da eğlenceli görünüyor.
A Wrinkle in Time / Vizyon Tarihi: 20 NisanBilim adamı olan babalarının birdenbire kaybolmasının ardından iki kardeş ve onların bir arkadaşı onu bulmak için bir hayli ilginç yollar denerler. Bu yolların içinde paralel evrenler bile var.The Incredibles 2 / Vizyon Tarihi: 15 HaziranAilecek süper güçleri olan sevimli Incredibles'lar bu kez dünyayı kurtarıyor. Tabi ki hepsi de güçlerini devreye sokuyor.Mamma Mia! Here We Go Again / Vizyon Tarihi: 20 Temmuzİlk filmde babasını bulmak için çok uğraşan Sophie bu kez annesinin geçmişine dair araştırmalar yapıyor.
Pacific Rim Uprising / Vizyon Tarihi: 23 MartBabasının ölümünün ardından farklı yollara sapan Jake, yeniden kardeşiyle uzlaşır ve dünyanın geleceği için pilotları eğitir. Dünyayı bekleyen tehlikeden kurtulmak bu pilotlara bağlı ve filmin bu ayağı oldukça heyecanlı.Maze Runner: The Death Cure / Vizyon Tarihi: 9 Şubatİlk filmde labirentten kaçan ikinci filmde de kendilerini buldukları tesisten kurtulmayı başaran gençler bu kez organizyonun yaymaya çalıştığı ölümcül hastalıkla uğraşacak.Forever My Girl / Vizyon Tarihi: 19 OcakRomantik film sevenler hazır olun. Geride bıraktığı aşkı için kasabasına geri dönen country müzik şarkıcısının hikayesinde romantizmin doruğa çıkacağı duyumları geliyor.


.