2022'NİN EN ÇOK BEKLENEN 10 NETFLIX FİLMİ VE DİZİSİ

Yeni yılın merakla beklenen yayınları...

Herkesin bu yıl ne hakkında konuşacağını merak ediyor musunuz? İşte 2022'de en çok beklenen Netflix yayınlarından bazıları…

Knives Out 2

Daniel Craig, James Bond rolünden vazgeçmiş olabilir, ancak özel dedektif Benoit Blanc rolüne veda etmedi. Chris Evans ve Ana De Armas'ın başrollerini paylaştığı bir suç komedisi olan Knives Out'un devam filminde bir karakter olarak geri dönecek ve bu bizi kesinlikle güldürecek. Daha da iyisi, Netflix şimdiden üçüncü bir film için yerini aldı.
Yayın tarihi: Beklemede


The Three-Body Problem
True Blood serisinin birkaç bölümünü yazan Alexander Woo ve Game of Thrones'un yaratıcıları David Benioff ve D. B. Weiss, Çinli yazar Liu Cixin'in kendi adını taşıyan üçlemesi The Three-Body Problem'e dayanan bir bilim kurgu dizisi oluşturmak için güçlerini birleştirdi. İnsanlar ve uzaylılar arasındaki ilk temas ve ardından gelecek olan çatışma hakkında. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak dizinin 2022'nin sonlarında çıkacağı söyleniyor.
Çıkış tarihi: 2022'nin sonları


The Crown
(Sezon 5)
Kraliçe II. Elizabeth'in ve İngiliz kraliyet ailesinin hikâyesini anlatan The Crown'un beşinci sezonunda, aktris Imelda Staunton, Olivia Coleman'ın yerini alırken; Elizabeth Debicki daha önce oynanan Lady Di'yi oynayacak. Önümüzdeki sonbahar için planlanan yapımı görmek için sabırsızlanıyoruz!
Çıkış tarihi: Kasım 2022
Blonde
Aynı adlı romandan uyarlanan Amerikan draması, Marilyn Monroe'nun hayatının kurgusal bir öyküsünü anlatacak. Yapımda pin-up kızı Monroe’yu bir dizi başarılı filmi (No Time to Die, Knives Out) olan Ana De Armas'ın canlandıracak.
Yayın tarihi: BeklemedeInventing Anna
(1. Sezon)
Bir gazeteci, New York'un sosyal elitinin kalbini ve parasını çalan, Instagram'ın unutulmaz sahte mirasyedisi Anna Delvey’nin öyküsünü inceliyor.
Çıkış tarihi: 11 Şubat
The Sandman
Aynı adı taşıyan fantastik çizgi romanın bu uyarlaması, daha piyasaya çıkmadan önce bile bir heyecana neden oldu. Başrollerini Tom Sturridge ve Gwendoline Christie'nin (Game of Thrones şöhreti) oynayacak. Özet mi? Rüyaların koruyucusu ve ebedilerin üyesi olan Dream, uzun yıllar esaret altında kaldıktan sonra kaçmayı başarır.
Yayın tarihi: BeklemedeThe Witcher: Blood Origin
Spin-off'lar 2022'de kesinlikle popüler olacak! The Witcher serisinin kendi öncesi niteliğinde olacak The Witcher: Blood Origin, 1200 yıl önce başlayacak olan ilk büyücü hakkında bir hikâye.
Yayın tarihi: BeklemedeThe Gray Man
Aynı adlı romandan uyarlanan bu gerilim filminde Ryan Gosling, Chris Evans, Ana De Armas ve Regé-Jean Page gibi olağanüstü bir oyuncu kadrosu yer alacak. Film, ajansı tarafından terk edilen bir CIA ajanını, eski bir meslektaşının onu bulmak için ava çıktıktan sonra kaçmak zorunda kalmasını konu alıyor.
Yayın tarihi: BeklemedeStranger Things
(4. Sezon)
3. sezonun gizemli sonunun ardından, Stranger Things'deki hikâyenin bir sonraki bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz. Fakat Netflix, gerilimi uzatmayı seçti! Neyse ki, iki yıl bekledikten sonra, Stranger Things'in dördüncü sezonu sonunda 2022 yazında gün ışığına çıkacak. Fragmandan California'ya taşınmış gibi görünen Eleven'ı görmek için sabırsızlanıyoruz!
Çıkış tarihi: Yaz 2022Bridgerton

(2. Sezon)
Aralık 2020'de Bridgerton'ın romantik evrenini sevinçle keşfettik. Yapımcılığını Shonda Rhimes'ın üstlendiği dizi, bir yılı aşkın bir bekleyişin ardından nihayet 2022'de ikinci bir sezona kavuşacak. Bu sefer Daphne'nin kardeşi Lord Anthony Bridgerton'ın etrafında şekillenecek. Şimdi asıl soru, sonraki bölümleri ne zaman izleyebileceğimizi bilmek…
Çıkış tarihi: 25 Mart