BİR KUTLAMA SERGİSİ

Değişen kutlama anlayışımızı konu alan mekana özgü bir sergi…

Hiç yerinizden kalkmadan bir sergiye gitmeye ne dersiniz? artnivo.com sanat severlere bu farklı deneyimi yaşatıyor. Her ay farklı bir sergiyle karşımıza çıkan online platform aracılığı ile, ilginizi çeken sergiyi, mekana gitmeden de gezebiliyorsunuz. Bu ay, artnivo'da, "Celebration & Memories" adlı sergi yer alıyor. ‘Eserleri sadece böyle mi görebiliyorum?' diye soran sanat severlere cevabımız ise tabii ki hayır! Arzu ederseniz, 10. yıl etkinlikleri kapsamında şimdi bir sergi alanına da dönüşen İstanbul'un popüler mekanlarından Lucca'ya giderek eserleri inceleyebilirsiniz.
Peki sergide hangi eserler yer alıyor... "Celebration & Memories" site-spesific (mekana özgü üretilmiş) işlerin yer aldığı küratöryel bir sergi. 21 Ocak'tan itibaren açılan ve küratörlüğünü Özlem Ünsal'ın yürüttüğü sergide, değişen sosyo-kültürel ve sosyo-politik koşullarımızla birlikte kutlama ve anıları biriktirme şeklimizin de değişmesi, sergiye özel üretilen eserler eşliğinde anlatılıyor. Sergide 15 farklı genç sanatçının çalışmaları sergileniyor. 15 Şubat'a kadar LuccaArt-Bebek'te ve online olarak artnivo.com'da izlenebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.