ÇAĞDAŞ SANATIN İLHAM VEREN İSİMLERİ BEYMEN ART ROOM’DA BULUŞUYOR

Beymen.com, yeni sanat platformu Beymen Art Room ile sanatseverlere yepyeni bir deneyim alanı sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Mayıs 2023
 ÇAĞDAŞ SANATIN İLHAM VEREN İSİMLERİ BEYMEN ART ROOM’DA BULUŞUYOR

Bengisu Bayrak - Love And Sin Series, Cansu Gürsu - Şı̇mdı̇ Uzaklardan Bakan Ben Oldum, Hale Karpuzcu - İsı̇msı̇z IIIAyrıcalıklı seçkisiyle hayatın her alanına dokunan Beymen, çağdaş sanat sahnesinin öncü isimleri ve yükselen yeteneklerini Beymen.com’un yeni sanat platformu Beymen Art Room’da bir araya getiriyor.

Yaşamlarımızda yeni pencereler açan, ruhu besleyen, ufuk açan yönlerinden ilham alarak çağdaş sanatın etkili olduğu çemberin sınırlarını genişletme hedefiyle hayata geçen Beymen Art Room, sanatseverlere yepyeni bir keşif alanı sunuyor.


Murat Tosyalı - İçı̇mdekı̇ Hayvanlar Series IV

Beymen Art Room, resim, kolaj ve heykel olmak üzere üç farklı disiplinden 20 sanatçı ve 200’ü aşkın eserin yer aldığı kürasyonu ile yepyeni perspektiflere, değişime ve gelişime açık dinamik bir sanat platformu. Keşif, duygusal etkileşim ve artistik dışavurum temalarını odağına alan Illusory Superiority işbirliğinde hazırlanan Beymen Art Room, farklı kültürler, hikayeler ve anlatım biçimleriyle zenginleşen seçkisiyle Beymen.com’un sunduğu benzersiz deneyimlere bir yenisini daha ekliyor.


Canan Cankaya - Aphorm I


Eserleriyle bu özel kürasyonda yer alan, düzenli aralıklarla Beymen Art Room’a özel röportajlarıyla üretimlerinin yanı sıra ilham kaynaklarını da keşfedebileceğiniz sanatçılar; Duygu Ergör Baur, Bengisu Bayrak, Belma Bozkurt, Tutku Bulutbeyaz, Canan Cankaya, Cins, Sultan Burcu Demir, Biray Demiray, Küntay Tarık Evren, Cansu Gürsu, Deniz İkizler, Ece Kalabak, Simge Kansu, Remzi Karabulut, Hale Karpuzcu, Melisa Kılıç, İlhan Sayın, Murat Tosyalı, Taylan Ünal ve Halil Vurucuoğlu.

Çağdaş sanatın kapılarını yaratıcı dehaların izdüşümüyle aralayan Beymen Art Room’un ilham veren seçkisini keşfetmek için Beymen.com’a davetlisiniz.

https://www.beymen.com/beymen-art-room-c-2312 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.