DJ CLAPTONE İLK UNDERSQUARE ETKİNLİĞİ İÇİN İSTANBUL'A GELİYOR!

Dünyada alanının en saygın prodüktörlerinden biri olan Claptone, 18 Ocak'ta elektronik müzik ve ışık performansının birleşeceği yepyeni bir deneyim sunan parti için Emaar'a geliyor.

Dünyanın önde gelen festivallerindeki performanslarıyla türünün en saygın prodüktörlerinden biri olarak gösterilen Claptone, 18 Ocak’ta ilk Undersquare etkinliği için Emaar Square Mall'a geliyor. Elektronik müzik ve ışık performansının birleşeceği bu parti yepyeni bir deneyim sunmaya sunarak eğlenceye davet ediyor. 

18 Ocak Cumartesi akşamı dünyanın en ünlü dj ve prodüktörlerinden Claptone, Emaar Square Mall’un ev sahipliğinde, organizasyonunu Beat the Night, VIP alan organizasyonunu ve catering'ini Lucca Cocktail Studio’nun yaptığı, ana alanda ise Tickerdaze'in organizasyonu ile gerçekleşecek Under Square parti serisinin ilkinde sahne alacak. 1500 kişinin katılacağı bu partide Claptone dışında sahnede yer alacak diğer isimler ise sırasıyla DJ Yakuza, Avangart Tabldot... Claptone’un hemen ardından partinin sonuna kadar enerjiye yön veren Şirin Ediger... Sıra dışı bir mekanda biletleri şimdiden tükenen bu parti çok konuşulacak .

Otopark konseptiyle hayata geçirilen ve incelikli mimarisiyle benzersiz bir alanda gerçekleşecek etkinlikte, geceye özel Türkiye’de ilk kez uygulanacak ritim ile senkronize ışıklandırmalar yer alacak. 

Under Square konsepti altında gece hayatına yepyeni bir soluk kazandıran bu eğlenceli parti, saat 22.30’da kapılarını açacak. Avangart Tabldot ve DJ Yakuza kabine geçerek eğlenceli ritimleriyle herkesi gece yarısına ısındıracak ve saatler 00.00’ı gösterdiğinde dünyanın en görkemli partilerinde sergilediği yüksek ritmli performanslarıyla hayranlık uyandıran, müzik dünyasının önemli ismi ünlü Berlinli prodüktör ve DJ Claptone kabinine geçecek. Claptone’un performansıyla eğlenceyi dorukta yaşayanlar, hemen ardından kabine geçen Şirin Ediger ile Under Square partisine tüm hızıyla devam edecek.