ELLE MAYIS 2015 BAYİLERDE

Yaz öncesi vücudunuzu ve beslenme düzeninizi iyi yönde değiştirecek bir rehber!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 29 Nisan 2015
ELLE MAYIS 2015 BAYİLERDE
Bu sayı, tam da yaz öncesi vücudunuzu ve beslenme düzeninizi iyi yönde değiştirecek bir rehber kitap niteliğinde! Uzun zamandır planladığınız, belki uygulamaya başladığınız sağlıklı yaşam şekliyle ilgili her şeyi sağlıyor. 

Bu girişten anladığınız üzere Mayıs sayımızı, spora ve spor yapan kadınlara ithaf ediyoruz. Türkiye'de de uluslararası platformlarda başarı kazanmış değerli sporcu kadınlarımızı kapağımıza taşıyoruz. 2014 Dünya Karate Şampiyonası'nda bayanlar 50 kiloda altın madalya kazanan milli karateci Serap Özçelik, hedefinde Grand Slam kazanmak olan tenisçimiz İpek Soylu, Milli Basketbol Takımı oyuncusu Cansu Köksal ve 4 dünya rekoru bulunan serbest dalışçı Şahika Ercümen; tüm kadınlara ilham vermek için dergimize konuk oluyorlar ve sessizce diyorlar ki ‘Eğer isterlerse kadınların başaramayağı hiçbir şey yok!'

Artık sadece yaz yaklaşırken spora yazılmak ya da beslenmemize özen göstermek anlayışı çok eskilerde kaldı. Yayın Yönetmenimiz Işın Görmüş, ‘Alışkanlıklarımızı değiştirmek, özellikle beslenme ve hareket etme rutinlerimizi farklılaştırmak çok zor, farkındayım.' diyor ve katıldığı VivaMayr detoks kampındaki tecrübelerini bizlerle paylaşıyor. Emin olun okuyunca, gitmiş kadar olacaksınız.

Sporu sağlıklı beslenmeyle desteklemek gerektiğini biliyoruz. Güzellik Editörümüz Elif Tuncel'in ‘Diyetinize Format Atın' başlıklı makalesi size, kendinize en uygun bulduğunuz beslenme şeklini seçme, hem bedeninizi hem de ruh halinizi tekrar yaratma imkanı sağlayacak. ELLE Mayıs sayısında Güncel Haberler Editörümüz Selin Miloşyan'sa, erkeklerle ilgili harika bir yazı kaleme aldı. “Tek erkekle ömür geçer mi?” sorusunu sordu, yanıtını buldu mu, okuyun ve karar verin. Bunlar sağlıkla ilgili moda konular, diğerleriyse: cildinize iyi gelecek kremlerden maskelere ve peeling'lere tüm cilt ürünleri; ayakkabıdan çantaya bu sezon görmezden gelemeyeceğiniz en moda aksesuarlar; düz beyazlar, irili ufaklı ve rengarenk çiçekler, her yöne çekilen çizgilerle yeni sezonun tüm trendlerini ve onlara uygun parçaları bulacağınız adresleri ELLE Mayıs sayımızda bulacaksınız.


Sadece kadınları değil erkekleri de düşündük. Sezonun erkek modasını tüm ayrıntılarıyla işlediğimiz ELLE Man ekini hazırladık. ELLE Mayıs sayısıyla birlikte ücretsiz olarak verdiğimiz bu özel ekin kapağına da yine başarılı bir sporcu olan Cenk Akyol'u konuk ettik.

Ücretsiz ELLE Man ekiyle birlikte, Mayıs sayımız bayilerde!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.