ELVIS FİLMİNİN TÜRKİYE ÖN GÖSTERİMİ CAPITOL'DE YAPILDI!

Elvis filminin Türkiye Ön gösterimi 3 ayrı salonda Capitol Spectrum Cineplex’te gerçekleşti.

Warner Bros. Pictures yapımı olan “Elvis”, vizyon sahibi Oscar’lı sinemacı Baz Luhrmann’ın yönetiminde çekildi. Filmde efsanevi sanatçı Elvis Presley’nin hayatını ve müziğini irdeleniyor. Başrollerinde  Austin Butler ve Oscar ödüllü Tom Hanks’in yer aldığı destansı  sinema filmininin Türkiye ön gösteriminde Elvis Rüzgarı esti. Filmin Türkiye Ön gösterimi 3 ayrı salonda Capitol Spectrum Cineplex’te  gerçekleşti. 

Misafirlerini Elvis'in büyülü dünyasında yolculuğa çıkaran Capitol Spectrum Cineplex'te İstanbul Tribute Band grubu tüm dünyanın müzik hafızasında silinmez bir iz bırakan “dünya starı” unvanını ölümünden sonra da haklı bir gururla taşıyan Elvis Presley’in şarkılarını seslendirdi. Konuklar bu performansla film öncesinde, Elvis şarkılarıyla keyifli anlar yaşadı.

Elvis filminin Türkiye ön gösterimi Capitol Spectrum Cineplex ev sahipliği, Warner Bros işbirliği ve İstanbul Life Basın Sponsorluğunda muhteşem bir parti ile izleyicileri ile buluştu.

Akasya Asıltürkmen

Göz alıcı stili ve etkileyici karakteri ile müziğin efsane ismi, “Rock’n Roll’un kralı” Elvis Presley’in hayatını konu alan “Elvis” filmi, 24 Haziran itibarıyla tüm Türkiye’de vizyona girecek. 

Etİketler