FAKAT… BUNLAR NE GÜZEL ŞARKILAR!

Derin bir tutkuyu ve aşkı anlatan şarkılar tek bir albümde bir araya geldi.

Tamamen erkeğin bakış açısından kadınların anlatıldığı nadir filmlerden “Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku” filmiyle ülkemizdeki aşk filmlerine yeni bir soluk geldiğini söyleyebiliriz. Bu filmi etkileyici kılan bir diğer özellikse müzikleri. Filmin doğru noktalardan duygusuna etki eden güçlü bir fon niteliği taşıyan müziği, göz ardı edilebilecek gibi değil. Prodüktörlüğünü, filmin orijinal müziklerine de imza atan ve Mor ve Ötesi grubundan tanıdığımız Harun Tekin'in üstlendiği albüm Sony Music etiketiyle raflardaki yerini aldı. Bu albümde ayrıca Aylin Aslım, Erhan Akhan, Gece, Koray Candemir, Meriva, Mor ve Ötesi, Replikas, Sakin ve Vega sevilen şarkılarıyla yer alıyor.

Albümde ayrıca, söz ve müziği Harun Tekin'e ait yepyeni bir şarkı olan "Muhteşem Bir Son", Koray Candemir ve Sezin Akbaşoğulları'nın harika düeti var. Mor ve Ötesi'nin sevilen şarkısı "Oyunbozan"ın “outtake" versiyonu ve Harun Tekin tarafından filme özel olarak bestelenen 11 tema müziği ilk kez bu albümde müzik severlerle buluşuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.