FOUR SEASONS HOTEL BOSPHORUS AY IŞIĞI GECELERİNE DAVET EDİYOR

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın etkileyici mavisine karşı terasında lezzetli tatları ve ay ışığı eşliğinde müzik tutkunlarını bekliyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın mavi sularına karşı ferah terasında çarşamba günleri saat 19:30-23:30 arasında misafirlerine beğenilen sanatçı Barbaros ile keyifli anlar yaşatıyor. “Moonlight by Bosphorus” konseptiyle 4 hafta boyunca sahne alacak olan Barbaros her hafta değişen konseptler ile farklı repertuvarlar sunuyor. Baş Aşçı Savaş Aydemir ve ekibinin hazırladığı 4 bölümden oluşan menü müzik dolu bu keyifli gecelere lezzet katıyor.

Canlı müzik sahnesinin başarılı ismi Barbaros, 26 Ağustos’ta müzikseverleri 90’lı yıllara götürürken, 2 Eylül’de unutulmaz Fransızca şarkıları, 9 Eylül’de en güzel İtalyanca şarkıları seslendiriyor. Beğeni ile izlenen sanatçı, 16 Eylül’de ise Four Seasons Hotel Bosphorus misafirlerini bu kez dünya müziğinin en özel klasiklerine doğru çok özel bir yolculuğa çıkarıyor. Barbaros, geniş repertuvarının yanında poptan caza, operadan dünya müziğine kadar dinleyenlere geniş bir seçki sunuyor.

Program: 

Moonlight by Bosphorus - 90s - 26 Ağustos Çarşamba

Moonlight by Bosphorus - From France to Istanbul - 2 Eylül Çarşamba

Moonlight by Bosphorus - From Italy to Istanbul - 9 Eylül Çarşamba

Moonlight by Bosphorus - Classics Unforgettables - 16 Eylül Çarşamba