Gucci, Yeni Belgeseli İle Vizyoner Dünyasına Bir Bakış Sunuyor

MUBI ortaklığıyla yaratılan “Who Is Sabato De Sarno? - A Gucci Story”, markanın yeni kreatif direktörü Sabato De Sarno’yu seyirciye tanıtıyor.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Nisan 2024
Gucci, Yeni Belgeseli İle Vizyoner Dünyasına Bir Bakış Sunuyor

Gucci dünyasına benzersiz bir yolculuk vadeden “Who Is Sabato De Sarno? - A Gucci Story” belgeseli, dünya çapında özel olarak MUBI’de gösterime girdi.Gucci ve MUBI ortaklığıyla yaratılan belgesel, moda evinin yeni Kreatif Direktörü Sabato De Sarno'nun ilk defilesi olan “Gucci Ancora” defilesinin yaratılışına eşsiz bir bakış sunuyor. Ariel Schulman ve Henry Joost tarafından çekilen 20 dakikalık kısa filmi, aktör ve marka elçisi Paul Mescal'in seslendiriyor.

Kreatif Direktör Sabato De Sarno'nun Gucci için hazırladığı açılış koleksiyonuyla “Who Is Sabato De Sarno? - A Gucci Story”, bizi efsanevi moda evinin vizyoner dünyasını keşfe çıkartıyor. Belgesel daha önce hiç görülmemiş görüntülerle podyumun sınırlarını aşan samimi bir anlatı dokuyor. Ekip çalışmasının temel bir değer olduğunu vurgulayan film, Sabato De Sarno ve ekibinin işbirlikçi çabalarını sergiliyor ve yaratıcı sürecin ardındaki kolektif tutku ve bağlılığın altını çiziyor. Gucci Ancora'yı şekillendiren anlatılmamış hikayelere benzersiz bir bakış açısı sunan film, Gucci'nin yeni kreatif direktörünün kişisel deneyimini paylaşarak, ikonik markaya yönelik tutkularını ve vizyonunu açığa çıkarıyor.

Koleksiyonun mağazalara gelişiyle birlikte, Gucci dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde yer alan dükkanlarında gösterimlere ev sahipliği yapacak. Böylelikle izleyicilerin Gucci Ancora'yı büyük perdede de deneyimlemelerine olanak tanıyacak. Moda ve lüks sektöründe bir ilk gerçekleştirilerek, filmin Apple Vision Pro'da izlenebilecek özel bir versiyonu da sunulacak. Ayrıca Gucci’nin Air France partnerliği sayesinde “Who Is Sabato De Sarno? - A Gucci Story” nisan ayı boyunca havayolu şirketinin tüm uçuşlarında gösterilecek.

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.