LATİN EFSANE

LATİN EFSANE

80'den fazla albüm, 300 milyondan fazla albüm satışı ile tek Elmas Disk Ödülü.. Grammy, American Müzik, Ascap Pied gibi sayısız ödül...

45 yıllık başarı dolu kariyerinde Grammy dahil sayısız ödüle layık görülen ve bugüne kadar 600 şehirde 5000'den fazla konser ile 60 milyon kişiyi şarkılarıyla büyüleyen Julio Iglesias, akıllara kazınacak bir performans için 14 Mart 2015 Cumartesi günü Ülker Sports Arena'da sahne alıyor.

Yüz milyonlarca albüm satan ve dünyanın en önemli yıldızlarından biri olarak gösterilen Julio Iglesias, çok özel ve farklı bir şov için bir kez daha İstanbul'da! 14 Mart 2015 tarihinde gerçekleşecek konser, bugüne kadar yapılanlardan çok daha farklı; çünkü Julio Iglesias'ın son dünya turnesinde yer alıyor. Bu çok özel konser için ajandanızı şimdiden boşaltın! Türkiye'ye gerçekleştirdiği her ziyarette biletleri çok önceden tükenen, konserleriyle hayranlarını büyüleyen Julio Iglesias'ı bu sefer kaçırmayın!

Biletler için : www.biletix.com

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.