MODA VE SİNEMAYI BULUŞTURAN SERGİ: FENDI STUDIOS

Yıllardır sinema ile girift ve köklü ilişkiler içerisinde olan ve bir çok ikonik filmde yarattığı kostümlerle dikkat çeken FENDI, Fendi studios ismini verdiği serginin kapılarını Roma'da açtı.

FENDI STUDIOS / Moda ve Sinemayı Buluşturan Sergi Roma'da Açıldı FENDI'nin ikonik tasarımları ile katkıda bulunduğu Temel İçgüdü, Kedi Kadın, Evita, Femme Fatale, Blue Jasmine, Grand Budapest Hotel, Never Say Never Again, The Age of Innocance, The Devil wears Prada, The Royal Tennenbaums ve Titus filmleri için filmden sahneler sergi için hazırlanan odalarda baştan yaratıldı.

Markanın merkezi Palazzo Della Civilta bünyesinde açılan sergiye,  ünlü aktör Christoph Waltz, Alessandra Mastronardi, Cristiana Capotondi, Isabella Ragonese, Olivia Magnani, Anita Caprioli, Giulia Bevilacqua, actors Alessandro Roja, Andrea Bosca,Maria Sole Tognazzi, Gabriele Mainetti, Sebastiano Riso gibi ünlü isimler katılım gösterdi.

Ek olarak büyük bir digital proje de sergi ile beraber gerçekleşti, yeşil ekranlar sayesinde katılımcılar kendilerini filmin bir sahnesindeymiş gibi fotograflandı,ziyaretçiler serginin ve filmin bir parçasına dönüştü..

Etİketler