ÖLDÜRMEK ÜZERİNE BİR OYUN: "KILLOLOGY"

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek'in üstlendiği, Gary Owen'in yazdığı, Hira Tekindor'un çevirdiği "Killology" oyununun Mayıs ayı biletleri satışa çıktı.

Güven Murat Akpınar, Ozan Dolunay ve Serkan Altunorak'ın oynadığı "Killology", Mavi Balina oyunuyla da gündeme gelen bilgisayar oyunlarının çocuklar üzerinde yarattığı şiddet kavramını baba-oğul ilişkisi üzerinden anlatıyor.

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek'in üstlendiği, Gary Owen'in yazdığı, Hira Tekindor'un çevirdiği "Killology" oyunu 24 Mayıs Cuma 20.30 , 29 Mayıs Çarşamba 20.30 tarihlerinde Craft Kadıköy'de oynanacak. Biletler  tam 80 TL,öğrenci 60 TL olarak satışa sunuluyor.  


OYUN HAKKINDA

‘’Aslında karanlık diye bir şey yok. Hepsi aydınlık. Her yerde yıldızlar var, her tarafta, gökyüzünün her bir noktasında. Neden karanlık görünüyorlar biliyor musun, çünkü yıldızlar çok uzaktalar, ışık da zamansızlıktan henüz bizi bulamadı. Ama bulacak. Ve bir gün gökyüzü hep aydınlık olacak, baktığın her yer ışık olacak “ Killology Maisie, Davey, Alan ve Paul ‘un hikayesi. Baba ve oğul olmaya çalışanların hikayesi. Veda ederken bile iz bırakmaya çalışan, bencil, sert, acımasız insanların hikayesi. Bu oyun bize boyun kavisimizin ne işe yaradığını, hayatta sevginin önemini ve baba- oğul olmayı anlatıyor ve maalesef yıldızların ne kadar ulaşılmaz olduğunu!Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.