ONE LOVE 2015

ONE LOVE 2015

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 23 Nisan 2015
ONE LOVE 2015
2002 yılından bu yana düzenlenen, bugüne kadar 200 bini aşkın müzikseveri Morrissey, Pulp, The Black Eyed Peas, Sophie Ellis-Bextor, Röyksopp gibi isimler ve gruplarla buluşturan One Love festivali bu sene Lifepark'ta!

13-14 Haziran'da ‘Hayat Bu Kapağın Altında' desteğiyle gerçekleşecek festival sahnesinde yer alacağı açıklanan isimler şöyle; Metronomy, José González ve Peaking Lights. Dans ve Indie rock müziğini kendi eklektik yorumu ile birleştiren ve son yılların en dikkat çeken elektronik pop trio'larından olan Metronomy'yi Nights Out albümünün Heartbreaker parçasıyla tanıyoruz.

90'larda indie rock grubu Junip'i kuran ve 2003 yılında solo kariyerine başlayan, Indie folk müziğin en beğenilen seslerinden José González de yine merakla beklenen isimlerden. Kyle Minogue, Massive Attack, Bruce Springsteen ve Joy Division The Knife gibi sanatçıların bilinen şarkılarına cover yapan Gonzales'i ayrıca The O.C. dizisinin “Crosses” parçasıyla tanıdık diyebiliriz.Kariyerine 10 albüm sığdıran Peaking Lights, Amerika'nın Batı sahili San Francisco atmosferini soyut şekilde müziğe yansıtıyor. Evli olan ikili Peaking Lights'in birçok parçasında aşkı hissetmek mümkün. 


Tek kişilik yeni dönem avantajlı kombine biletleri 125 TL'ye, festival arkadaşlar olmadan yaşanmaz diyenlerse 2 kişilik “Buddy Pack” kombine biletleri 225 TL'ye Biletix üzerinden satın alınabilir.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.