PAUL KALKBRENNER PARKORMAN'DA

DAZE ve Generic Music, 10 Eylül’de, Parkorman’da milyonlarca hayranı ile dünya çapında bir ikon haline gelen Paul Kalkbrenner’i müzikseverlerle buluşturuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Eylül 2022
PAUL KALKBRENNER PARKORMAN'DA

Dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarıyla dinamik ve popüler eğlence noktası olma özelliğini bir seviye ileriye taşıyan DAZE, 90’lı yılların sonunda tekno müziğin popülerleşmesine ve evrim geçirmesine olanak sağlayan, günümüz 18-50 yaş aralığındaki geniş dinleyici kitlesiyle dünya çapında tanınan Paul Kalkbrenner’ı İstanbul’a getiriyor.

Paul Kalkbrenner’ın kendisini canlandırdığı ‘Berlin Calling’ filminin müzikleri, Avrupa’da albüm rekor kırdığında dünya çapında önemli bir hayran kitlesini peşinden sürükledi. Sanatçı, şu anda sekiz albümü, 137’den fazla parçası, çok sayıda remiks içeren çalışmalarıyla elektronik müzik sahnesinin öncüsü durumunda. Kariyerinin büyük bölümünde albümleriyle öne çıkan, 8 LP yayınlayan, ‘10 Ülkede En İyi 10 Listesi’ne giren ve 1,5 milyon adet satan Kalkbrenner’ın ufuk açıcı single’ı Sky&Sand, 121 hafta boyunca bir numarada kalarak Almanya’da single rekorunu elinde tutmaya devam ediyor. 

DAZE’in, müzik tutkunlarını bir araya getireceği, 17.00’de başlayıp gece yarısına kadar devam edecek bu özel konserde, Kalkbrenner’ın muhteşem performansı öncesinde, Deniz Kabu ve Avangart Tabldot sahneye çıkıyor. 

Yılın en özel etkinliklerinden biri olacak bu konserin biletleri Biletino’da!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.