PINAR DENİZ VE URAZ KAYGILAROĞLU'DAN YENİ DİZİ: AKTRİS

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerini paylaştığı Aktris dizisi, Disney+’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Aktris konusu ne, oyuncuları kimler? Ne zaman yayınlanacak?

ÖZGE ÇOLAK 29 Mayıs 2023
PINAR DENİZ VE URAZ KAYGILAROĞLU'DAN YENİ DİZİ: AKTRİS

Disney+ orijinal yerli yapımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu dizinin senaryosunu ise Hakan Bonomo kaleme aldı.  Farklı hikayesi ve dikkat çekici oyuncu kadrosuyla heyecanla beklenen diziden yayınlanan yeni tanıtımda Pınar Deniz’in farklı imajları dikkat çekiyor. Aktris konusu ne, oyuncularına yakından bakalım...

Aktris dizisi konusu

Aktris, Türkiye'nin en ünlü oyuncularından birini konu ediniyor. Fakat bu aktrisin hayatı, tahmin edebileceğimizden çok uzak. Her ne kadar gündüzleri ışıltılı, şatafatlı, herkesi kendine hayran bırakan bir hayat sürse de geceleri yalnızlığın karanlığında yaşam süren bir oyuncunun hikayesi. Aktris, geceleri bir seri katile dönüşerek izleyenleri karanlık dünyasına davet ediyor.

Aktris dizisi ne zaman yayınlanacak?

‘Aktris’, 31 Mayıs’ta Türkiye ve dünyanın dört bir yanında aynı anda Disney Plus’ta izleyicilerle buluşacak.

Aktris dizisi oyuncu kadrosu 

Dizinin başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu yer alırken onlara Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi isimler eşlik ediyor. 

Aktris dizisi tanıtım fragmanı

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.