Ryan Gosling Oscar Sahnesinde Şarkı Söyledi

Gosling’in Oscar sahnesindeki neşeli performansı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Mart 2024
Ryan Gosling Oscar Sahnesinde Şarkı Söyledi

Ryan Gosling, 96. Akademi Ödülleri'nde 'I'm Just Ken' yorumuyla sahnedeydi. Barbie'deki rol arkadaşları Margot Robbie, Billie Eilish ve America Ferrera Gosling’in performası sırasında kahkahalarını tutamadı.

2024 Oscar'larında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında aday gösterilen Ryan Gosling, parlak fuşya rengi göz kamaştırıcı pembe bir  Gucci takım elbise, aynı renkte eldivenler ve siyah kovboy şapkası ve güneş gözlüğüyle Dolby Theatre’da seyirciler arasında oturarak başladı. 

Billie Eillish’in önünde Margot Robbie’nin arkasında oturan ve şarkıya başlayan Ryan Gosling’in beklenmedik performansı  sırasında Eillish ve Robbie’nin kahkalarını tutamadğı görüldü. 


Performans daha sonra Gosling'in bir grup dansçıyla birlikte Marilyn Monroe’nun Gentlemen Prefer Blondes filminden ilham alan bir bölüm ile sahnede devam etti. 

Kısa süre sonra aktörün rol arkadaşları America Ferrera, Robbie ve yönetmen Greta Gerwig, oyuncuya tezahürat yapmak için seyirciler arasında ön sırada toplandılar ve şarkıya eşlik etiiler. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.