SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA YAPABİLECEĞİNİZ AKTİVİTELER

Canlı yayınlardan, konserlere ve yeni dizilere kadar her güne farklı bir etkinlik!

Normalde de pek evden dışarı çıkmıyorduk… Ancak ‘kısıtlama’ ve ‘yasak’ kelimeleri bulunduğumuz durumu daha da zorlaştırabiliyor. Zorunlu bir şekilde evde kaldığımız bu dört gün boyunca yapacak aktivite bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Balkonlara çıkıp şarkılar söyleyip dans etmenin yanı sıra aslında yapabileceğiniz birçok etkinlik var! İnanması biraz güç ama önümüzdeki dört gün boyunca sayısız konser, ders, sohbet ve dizi opsiyonu var. 

Sadece ülkemiz değil tüm dünya ile beraber ‘Evde Kalma’ sürecinden geçtiğimiz için ünlüler, influencer'lar, sanatçılar ve yaratacılar bu zor zamanları en kolay şekilde atlatmamız için bir araya geldi. Oprah’dan, çağdaş sanatçı Philip Colbert hatta Dua Lipa’ya kadar birçok isim önümüzdeki günlerde canlı yayın konserleri, sohbetleri veya dersleri düzenliyorlar. Koltuğunuzda oturup sayısız film ve dizi izlemenin yanı sıra en sevdiğiniz şarkıcıların dijital konserleri ile evde dans edebilir veya dünyaca ünlü şeflerden yemek yapma dersleri alabilirsiniz. 

Kültür & sanat, film, dizi, canlı yayın ve konser aktiviteleri ile önümüzdeki dört gün etkinlikten etkinliğe geçerken başınızı kaldıracak vakit bulamayacaksınız! Aslında düşünecek olursanız “normal” bir haftada bu kadar ünlünün bu kadar çok etkinlik düzenlediği bir dönem olmamıştı. Yatağınızdan tiyatro izlemek, sıra beklemeden biletsiz bir şekilde konserlere gitmek, ünlü şefleri mutfağınızda ağırlamak veya Oprah’nın tavsiyelerini dinlemek birkaç ay öncesine kadar hayal gibi gelebilirdi… Artık tüm bu saydıklarımızı evimizin konforundan yapabiliyoruz! Canınızı sıkmanıza gerek yok… Bu dört gün, fotogaleride göreceğiniz etkinlikler ve aktiviteler ile su gibi akacak!