SONAR 2022'DEN NOTLAR

Sonar 2022, Müzik, Yaratıcılık ve Teknoloji Festivali Barselona'yı bu yıl Selim Soysal ve Carolina Vidal Levesque takip etti..

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Haziran 2022
SONAR 2022'DEN NOTLAR

Sonar Müzik Festivali 2 yıl duraklama ardindan, beklemeye değdiğini söyleyebiliriz. 16-19 Haziran tarihleri arasında Barselona şehrinde gerçekleşen ve 122 ülkeden 122.000'den fazla katılımcının oldugu festivalde, kültürel çeşitlilik ve yerel yeteneğin mükemmelliğinde, gece ve gündüz programında 117 performans sergilendi. The Chemical Brothers, Moderat, Arca ve The Blaze gibi büyük isimlerin show'ları dikkat çekti. 

Festival katılımcılarının stillerinde en çok yer verdikleri parçalar; streetwear, crochet tops, rider gözlükler ve festivalin olmazsa olmazı bel çantası ve yelpaze oldu.

Diğer yıllarda da olduğu gibi ve Sonar Müzik Festivali sponsorlarından, Barselona markası Desigual harika bir press kit bel çantası ile festivale renk kattı. 

Seneye 30. yıldönümünü kutlayacak olan festival ayrıca; 31 Mart'tan 2 Nisan'a kadar Sónar Lizbon, 29 ve 30 Nisan'da ise İstanbul'da olacak. 

Festivalden görünümler fotogaleride... 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.